Mobilā versija
+4.6°C
Ziedonis
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
14. maijs, 2015
Drukāt

Krievija lūdz Igaunijas ārlietu ministri pierādīt savus apgalvojumus par krīzi Ukrainā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas vēstniecība Igaunijā paziņoja, ka vēlas no Igaunijas ārlietu ministres Keitas Pentusas-Rozimannusas saņemt pierādījumus apgalvojumam, ka Krievija ir izmantojusi pamieru, lai nogādātu Ukrainas teritorijā papildu smago bruņojumu un karavīrus.

Krievijas vēstniecība Tallinā savā kontā mikroemuāru vietnē “Twitter” rakstīja: “Cienītā ministres kundze! Tomēr, kur ir “konkrētie pierādījumi”, par kuriem jūs nepamatoti un nesaprotami informējāt.” Vēstniecība pievienoja atsauci uz trešdien Igaunijas Ārlietu ministrijas izplatītu preses relīzi.

Krievija ir izmantojusi pamieru, lai Ukrainas teritorijā nogādātu smago bruņojumu un karavīrus, Pentusa-Rozimannusa paziņoja trešdien NATO un Ukrainas komitejas sēdē Turcijas pilsētā Antaljā. Sanāksmes laikā ārlietu ministri nosodīja Krievijas nepārtrauktu atbalstu separātistiem Ukrainas austrumos, informēja Igaunijas Ārlietu ministrija. Ministri kopīgā paziņojumā aicināja Krieviju nekavējoties izbeigt politisku, militāru un finansiālu atbalstu separātistiem. Viņi arī apsveica Ukrainas paveikto konstitucionālo reformu īstenošanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cien. Latvijas Avize, latviesu valoda ir un vienmer bijusi Antalija nevis Antalja, kas ievazata no krievisko turisma reklamu parlikuma. Tapat nav BirminGema, bet BirminHema. Nav MineapoliSA, bet ir Mineapole utt. Ta turpinot, driz bus “Mjunhene, Mjunstere, Afinas (Atenas), Karfinas (Kartaga) lidz sanaks L,ibava (Liepaja)… Ta turpinot, ilgi nebus jagaida!

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+