×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Krievu algotņu bandu vadonis: Malaizijas lidmašīna veda līķus (13)

Kadrs no videoKadrs no video

Viens no Ukrainas austrumos esošo krievu algotņu un vietējo separātistu bruņoto bandu vadoņiem – bēdīgi slavenais Igors Girkins, kas pazīstams arī ar palamu “Strelok” (“Strēlnieks”), – piektdien paziņojis, ka daļa no lidsabiedrības “Malaysia Airlines” notriektās lidmašīnas pasažieriem esot bijusi jau iepriekš miruši cilvēki.

Savā lapā Krievijas sociālās saziņas vietnē “VKontakte” Girkins, kas uzdodas par separātistu pašpasludinātās tā dēvētās Doņeckas tautas republikas “aizsardzības ministru”, apgalvo, ka “saskaņā ar to cilvēku sniegtajām ziņām, kas vāca līķus, ievērojama daļa līķu nav svaiga. Cilvēki miruši pirms dažām diennaktīm”.

Viņš gan piebildis, ka pilnībā nevar galvot par šo informāciju un ka nepieciešama tiesu medicīnas ekspertīze.

Tomēr tūlīt viņš atkal nāk klajā ar jaunu cinisku paziņojumu: “Nebūt ne visi cilvēki lidmašīnā pirms kritiena bija miruši. Piloti, protams, bija pavisam dzīvi. Visa kabīne bija burtiski pielieta ar viņu asinīm.”

Viņš arī paziņojis, ka lidmašīnā bijis “liels daudzums medikamentu, asins serums un tamlīdzīgi, kas nav raksturīgi parastam lainerim. Šķiet, ka bijusi īpaša medicīniska krava”.

Kā ziņots, ceturtdien īsi pēc sakaru zaudēšanas ar “Malaysian Airlines” reisu MH17 Girkins tīmeklī nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa komandētie kaujinieki Torezas apkaimē Doņeckas apgabalā notriekuši ukraiņu militāro transportlidmašīnu “An-26”.

Tieši Torezas apkaimē ceturtdien tika notriekta lidsabiedrības “Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem.

“Torezas apkaimē tikko notriekta lidmašīna “An-26”, mētājas kaut kur pie šahtas “Progress”. Brīdinājām taču – “mūsu debesīs” nelidot. Un, lūk, kārtējais “putniņu krišanas” video pierādījums,” ciniski piebilda kaujinieku līderis.

Girkina sociālā tīkla vietnē ievietotie video materiāli bija identiski tiem, kas ukraiņu medijos publicēti kā ilustrācija Malaizijas lidmašīnas notriekšanai.
“Putniņš nokrita aiz terikona, dzīvojamo sektoru neaizskāra. Mierīgie iedzīvotāji nav cietuši,” norādīja Girkins.

Viņa paziņojums sociālajos tīklos parādījās ap plkst.16.50, bet “Malaysia Airlines” lidmašīna “Boeing-777” no radaru ekrāniem pazuda plkst.16.20.
No Girkina paziņojuma varēja saprast, ka separātisti notriekuši Malaizijas lidmašīnu, domādami, ka tā ir liela Ukrainas armijas lidmašīna.

Kad kļuva skaidrs, ka notriekta ir pasažieru lidmašīna, ieraksti ar Girkina dižošanos no viņa lapas pazuda.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Viņš varbūt ir bijis virsnieks tikai nosaukuma pēc, bet pēc savas būtības viņš ir prasts bandīts, kas aiz patoloģiska naida nogalina civiliedzīvotājus. Tieši naids kā psihiska īpašība arī rada nelīdzsvarotību cilvēku rīcībā, jo veselais saprāts tādiem indivīdiem paliek otrā plānā. Tas, ka kādam nepatīk kāda valdība vai politika, ko tā realizē, vēl nenozīmē, ka viņam ir dotas tiesības slepkavot citus cilvēkus. Tā jau ir ideoloģiska atavisma pazīme.

 2. Pēc Mamikina izteikumiem viņs domā līdzīgi.

 3. Par Girkinu nevajadzētu domāt kā garīgi nelīdzsvarotu cilvēku. Atšķirībā no kazakiem un tml. algotņiem, viņš ir GRU virsnieks, bet tajā dienestā pieņem tika psihiski līdzsvarotus neliešus.

 4. Elita – oficiāli tur nav karš, bet pretterorisma operācija. Par to, ka iepriekšējā naktī teroristi no Krievijas saņēma ‘BUK’ zenītraķešu komplektu, zināja tikai Ukrainas drošības dienests, bet ne civilā aviācija.

 5. Manî raisās nejaukas aizdomas par pasažieru lidmašīnu virs kara darbībā iesaistītās teritorijas. Ko viņa tur darīja? Vai pārbaudīja savu likteni? Vai šī ir smalki plānota provokācija? Varu saprast arī Girkina uzvedību un izteicienus ja palūkojas no viedokļa ka garīgi nosvērti cilvèki nekaro.

 6. Visticamāk, tas teroristu barvedis ir nevis psihiski slims, bet gan stulbs. Tie cilvēki mira no sprādziena 10 km augstumā, kur var būt -60 C auksts. Tāpēc viņu līķi bija atdzisuši. Savukārt teroristi, atrodot aukstus līķus, padomā, ka tie ir sen miruši. Jā, vispār tiesu medicīnā tiešām viena no pazīmēm nāves iestāšanās laikam ir līķa temperatūra. Tikai (!) obligāti tiek ņemta vērā temperatūra, kur līķis atradies. Girkinam neienāk prātā, ka viņi nebija visu laiku uz zemes.

 7. … Vienigais, ko varam secinat par sadu Girkina pazinojumu ir, ka tas nak no cilveka ar mirusam smedzenem, jeb ka citadi bezdveseligas moribundas butnes !!!

 8. Tā var runāt tikai psihiski slims un garīgi nelīdzsvarots cilvēks. Ja Krievija dod šādiem cilvēkiem ieročus,
  nu tad, Eiropa turies!

 9. garīgi slims

 10. 20 nenoskaidrotie pasažieri varētu būt tie līķi, tikai, kā viņi tika lidmašīnā? Pavisam baltiem diegiem šūts apgalvojums.

  • Girkinam nav nekāda darīšana, kāda krava ir bijusi. Bet redzu, ka atkal lietišķos pierādījumos saimnieko krievi un žīdi. Obama tikai skaisti runā, bet karavāns iet. Sen jau vajadzēja šo vietu attīrīt no girkiniem ar ātrās reaģēšanas vairāku valstu komandām.

 11. Vājprāts. Nu ko vēl izdomās? Atentāta pret Putinu mēģinājums – bija, tagad vēl – ka vesti līķi…

Draugiem Facebook Twitter Google+