×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. marts, 2012
Drukāt

Kristaps Zvejnieks un Meldere kļūst par Baltijas kausa ieguvējiem slalomā

Baltijas kausa izcīņas kalnu slēpošanā slaloma sacensībās ceturtdien uzvaras izcīnīja Latvijas sportisti Kristaps Zvejnieks un Ieva Meldere.

Vīriešu elites grupas sacensībās Zvejnieks divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 17,40 sekundes, par 1,08 sekundēm apsteidzot igauni Tenisu Luiku. Paralēli Zvejnieks kļuva arī par Latvijas čempionu. Trešais palika Kaspars Daugulis, bet viņam sekoja Miks Zvejnieks, kurš līdz ar to ieņēma trešo vietu Latvijas čempionāta ieskaitē.

Līdz ar to Latvijas čempionātā trijās disciplīnās šogad par titulētāko sportistu kļuva K.Zvejnieks, kurš izcīnīja divus zeltus un sudrabu. Pie viena zelta un viena sudraba tika Roberts Rode, bet M.Zvejnieks izcīnīja divas Latvijas čempionāta bronzas godalgas.

Savukārt sievietēm pirmo vietu slalomā izcīnīja jaunā Meldere, kurai uzvaru summā neliedza izcīnīt arī otrajā braucienā sasniegtais trešais laiks. Divu braucienu summā viņa par 0,51 sekundi apsteidza Beāti Bērziņu. Savukārt pie trešās vietas Baltijas kausā tika igauniete Trīna Tobi, bet Latvijas čempionātā bronzu izcīnīja Liene Bondare, kura kopējā ieskaitē bija ceturtā.

Trijās disciplīnās Latvijas čempionāta ieskaitē par titulētāko sportisti kļuva Meldere, kura tika pie diviem zeltiem, bet trīs godalgas izcīnīja vienīgi Bondare, kuras kontā bija viens zelts un divas bronzas.

Gan K.Zvejnieks, gan Meldere slalomā uzvarēja arī junioru ieskaitē.

Kā ziņots, milzu slaloma un slaloma sacensībās nestartēja trešās vietas ieguvēja supergigantā Agnese Āboltiņa, kura devusies uz Norvēģiju, lai kārtotu studijas iespējas šajā valstī.

Šogad Baltijas kausā traumas dēļ nevarēja piedalīties Lelde Gasūna, kura pērn kļuva par trīskārtēju Latvijas čempioni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+