Kuldam uzvaras vārti pret Bārtuli 0

Latvijas hokejists Artūrs Kulda pirmdien KHL regulārā čempionāta spēlē guva vārtus, palīdzot Ufas “Salavat Julajev” savā laukumā ar 3:2 uzvarēt Oskara Bārtuļa pārstāvēto Astanas “Baris”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Spēli lielā mērā izšķīra notikumi pirmā perioda pēdējās sekundēs, kad “Baris” aizsargs Romāns Savčenkovs ar augstu paceltu nūju nospēlēja tik rupji, ka dabūja 5+20 sodu. Otrā perioda ievadā piecu minūšu vairākumā mājinieki guva divus vārtus, bet pāris sekundes pēc noraidījuma beigām izcēlās Artūrs Kulda, kurš saņēma piespēli gar vārtiem un no asa leņķa meta precīzi. Latviešu aizsargam tas bija otrais vārtu guvums šosezon.

“Baris” spēlētāji nepadevās, trešā perioda vidū, Kuldam atrodoties uz noraidīto soliņa, Kevins Dalmens samazināja deficītu līdz minimumam, tomēr rezultātu izlīdzināt nespēja un piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas.

Gan Kulda, gan Bārtulis spēlēja vairāk par 22 minūtēm.

Abas komandas Austrumu konferencē cīnās par ceturto vietu – šobrīd ceturtie ar 55 punktiem ir Ufas hokejisti, bet Astanas vienība atpaliek par pieciem punktiem.