×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
26. janvāris, 2014
Drukāt

Labvēlīgās un ne tik veiksmīgās dienas visām Zodiaka zīmēm (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Auns

Aunam nāksies izvēlēties, kam dot priekšroku: kopīgiem pasākumiem ar draugiem, sirdslietām vai savas mājvietas labiekārtošanai. Lai izvairītos no steigas un spriedzes, nāksies visu pārdomāti plānot. Necentieties savus pienākumus uzticēt citiem vai uzskatīt par pašsaprotamu, ka citiem jums ir jāpalīdz. Der atcerēties teicienu: “Ko nevar celt, to nevar nest!” Izvēlieties prioritātes.

Labvēlīgās dienas februārī – 2., 5., 10., 19., 25., 29.

Nelabvēlīgās dienas 8., 15., 16., 23.

Vērsis


Vērsis gribēs nostiprināt savas pozīcijas un tāpēc vairāk uzmanības veltīs darījumiem un sadarbības partneriem. Lai viss ritētu, kā plānots, jābūt godīgam un patiesam savos vārdos un nolūkos. Ja rīkosieties negodīgi, iespējams pazaudēt svarīgus partnerus. Novērtējiet arī to cilvēku pūliņus, kas veltījuši jums laiku un resursus.

Labvēlīgās dienas februārī – 3., 5., 6., 7., 24., 28.

Nelabvēlīgās dienas 19., 20., 22., 23.

Dvīņi


Dvīņi gribēs uz notiekošo paraudzīties no malas, lai saprastu, kā turpmāk rīkoties. Lai labāk izprastu notiekošo, ieteicams iegūt jaunu pieredzi, apmeklējot seminārus vai dodoties kādā pieredzes apmaiņas braucienā. Atcerieties, ka jaunas zināšanas rada jaunas iespējas. Februārī Dvīņiem ir īpaši labvēlīgs laiks uzsākt jaunus projektus un īstenot ieceres.

Labvēlīgās dienas februārī – 5., 6., 11., 21., 23., 25.

Nelabvēlīgās dienas 1., 2., 28., 29.

Vēzis


Vēzis izjutīs nogurumu un spriedzi, tāpēc kaitinās it viss, kas būs saistīts ar darbu un naudas pelnīšanu. Janvārī spriedze pastiprināsies, bet, sākot ar februāri, apstākļi būs labvēlīgāki, lai kaut ko mainītu. Bet pirms tam jāizvērtē situācija un jāsaprot, kas tad sirdij ir tuvāks. Der atcerēties, ka dusmas un emociju uzplūdi nav labākie padomdevēji.

Labvēlīgās dienas februārī – 7., 8., 13., 14., 22., 27.

Nelabvēlīgās dienas 3., 11., 24., 25.

Lauva


Lauvai būs sajūta, ka katrs ir aizņemts ar savām lietām un viņā neviens pat neklausās. Šādā situācijā labāk ir atturēties no liekas enerģijas tērēšanas, lai pārliecinātu citus, bet vairāk laika veltīt savu lietu sakārtošanai. Dažkārt sen aizmirstu lietu iedzīvināšana jaunā veidolā spēj radīt necerētus panākumus. Cilvēkus atceras pēc tā, ko viņi dara, nevis pēc tā, ko viņi zina.

Labvēlīgās dienas februārī – 1., 15., 20., 24., 25., 29.

Nelabvēlīgās dienas – 8., 12., 21., 28.

Jaunava 


Jaunavai nāksies atcerēties senu gudrību: “Visiem labs nebūsi!” Lai kā Jaunavas censtos visu paspēt laikā, tas ne vienmēr izdosies, tāpēc nāksies attaisnoties par savu neizdarību. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, centieties neuzņemties vairāk pienākumu, nekā spējat paveikt. Atcerieties, ka saprātīga laika un darbu plānošana palīdz saglabāt gan veselību, gan labas darba spējas.

Labvēlīgās dienas februārī – 3., 12., 13., 18., 23., 27.

Nelabvēlīgās dienas – 8., 15., 16., 29.

Svari


Svariem jāatceras, ka neviens viņiem neuzliek vairāk pienākumu, kā viņi paši to ļauj. Dzīvē visam jābūt līdzsvarā, tāpēc ir jāprot atrast laiks arī sev un savām vajadzībām. Tad, kad šķiet, ka visu nevar paspēt, jākoncentrējas tikai uz to, ko var paveikt šodien. Piemērots brīdis kultūras pasākumu apmeklēšanai vai atpūtai kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Labvēlīgās dienas februārī – 2., 6., 15., 20., 24., 29.

Nelabvēlīgās dienas – 11., 17., 19., 22.

Skorpions


Skorpions turpinās baudīt likteņa labvēlību. Tomēr der atcerēties, ka veiksme mīl tos, kas darbojas, nevis gudri spriež par to, kā būtu, ja būtu. Jācenšas izvairīties no pašslavināšanas un citu kritizēšanas, jo tas var radīt spriedzi attiecībās. Labvēlīgs laiks darījumiem ar nekustamo īpašumu. Vairāk uzmanības jāvelta pašsajūtai un veselības uzlabošanai.

Labvēlīgās dienas februārī – 3., 9., 17., 18., 24., 27.

Nelabvēlīgās dienas – 1., 12., 14., 20.

Strēlnieks


Strēlnieks beidzot varēs uzelpot un vairāk laika veltīt sev. Ieteicams rīkot nelielas tikšanās ar labi zināmiem cilvēkiem, lai smeltos jaunas idejas turpmākai darbībai un sevis realizēšanai. Vairāk jāuzticas sirds balsij un jāpiesargājas no vilinošiem, bet nekonkrētiem solījumiem vai piedāvājumiem. Ieprieciniet sevi ar kādu dāvanu vai pasākumu apmeklējumu.

Labvēlīgās dienas februārī –  3., 5., 7., 19., 21., 28.

Nelabvēlīgās dienas – 8., 15., 16., 23.

Mežāzis


Mežāzis domās par jaunām iespējām, kā uzlabot situāciju savā dzīvē. Ieteicams uzmanību pievērst tikai tām iecerēm, kas neprasa papildu ieguldījumus. Labvēlīgs laiks savu resursu un piedāvāto iespēju izvērtēšanai. Pārdomāta rīcība nākotnē sniegs stabilus ienākumus. Šajā periodā labāk paļauties pašam uz saviem spēkiem un zināšanām.

Labvēlīgās dienas februārī – ϑ. 3., 7., 9., 12., 13., 27.

Nelabvēlīgās dienas – 11., 18., 24., 25.

Ūdensvīrs 


Ūdensvīra prātu nodarbinās jautājums par materiālā stāvokļa uzlabošanu. Tāpēc nāksies padomāt par jaunām, vēl līdz šim neizmantotām iespējām. Var piesaistīt jaunus sadarbības partnerus savu ideju realizēšanai. Pirms ko uzsākt, vēlams pakonsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem. Labvēlīgs periods reklāmas pasākumiem.

Labvēlīgās dienas februārī –  2., 5., 6., 11., 16., 29.

Nelabvēlīgās dienas – 13., 20., 26., 27.

Zivis


Zivis izjutīs nogurumu un spēku izsīkumu. Tāpēc šajā periodā nav ieteicams rīkot lielas svinības vai apmeklēt masu pasākumus. Labvēlīgs laiks, lai parūpētos par savu veselību un labsajūtu, tāpēc ieteicams apmeklēt dažādas veselības nostiprinošas procedūras. Vairāk laika veltiet pašizglītošanai.

Radiet ap sevi harmonisku vidi sev un citiem. Pārdomāti plānojiet darbus.

Labvēlīgās dienas februārī – 4., 7., 9., 20., 21., 26.

Nelabvēlīgās dienas – 5., 10., 22., 25.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Taisni vai jāsmejas, 29. datums – laimīgā diena:D. Šogad februārī 28 dienas.

  2. tas nekas, tāpēc jau dvīnim Nelabvēlīgās dienas —- 29.

  3. Cmon….Februārī ir tikai 28.dienas 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+