×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. jūnijs, 2015
Drukāt

Latgalē un Rīgas reģionā cilvēki dzērumā izkrituši pa logu un iegāzušies ugunskurā

Foto-LETAFoto-LETA

Latgalē un Rīgas reģionā sestdien, 27.jūnijā, vairāki cilvēki dzērumā izkrituši pa logu un iegāzušies ugunskurā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Latgalē 27 gadus veca sieviete alkohola reibumā izkritusi no trešā stāva balkona, taču, par laimi, kritiena triecienu mazinājusi zāle un viņa guvusi vien krūškurvja traumu. Sieviete nogādāta slimnīcā.

Rīgas reģionā 22 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā iekritis ugunskurā un tā rezultātā guvis nopietnus rokas un pleca apdegumus. Jaunietis nodots apdegumu speciālistiem.

Vidzemē ķermeņa atdzišana konstatēta kādai 88 gadus vecai sievietei, kura ap pusdienas laiku bija izgājusi ārpus mājas, taču pakritusi un pati nav varējusi piecelties. Sieviete palikusi guļam zemē līdz vakaram, kamēr ieradušies tuvinieki un izsaukuši mediķu palīdzību.

Rīgas reģionā 81 gadu vecs vīrietis, palīdzot kaimiņienei sagatavot malku, iezāģējis sev plaukstā. Sirmgalvis nozāģējis sev vairākus pirkstus, kā arī vairākus pirkstus daļēji nozāģējis.

Kurzemē 76 gadus vecam vīrietim vaigā iekodusi lapsene. Sirmgalvim sākusies vispārēja smaga alerģiska reakcija – vispārēja ķermeņa nātrene, tūska elpošanas ceļos. Atbraukušie mediķi stabilizējuši cietušā stāvokli un nogādājuši viņu slimnīcā.

Savukārt vidzemē četrus gadus vecai meitenei vaigā iekodis suns, ar kuru viņa spēlējusies. Meitene nogādā slimnīcā ar kostām brūcēm sejā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1069 izsaukumiem, no tiem 206 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+