Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. septembris, 2012
Drukāt

Latvijai veltīto interneta mājaslapu ķīniešu valodā apmeklējuši 3,6 miljoni cilvēku

Latvijai veltīto interneta mājaslapu ķīniešu valodā, kas 9.augustā tika atvērta sadarbībā ar vienu no lielākajiem Ķīnas laikrakstiem “China Daily”, mēneša laikā apmeklējuši 3,6 miljoni cilvēku, pavēstīja Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Briede.

Viņa sacīja, ka apmēram 52% apmeklējumu bijuši no Ķīnas iedzīvotājiem, it īpaši no Pekinas ‒ 18,8%, bet daudz interesentu bijis arī citās valstīs. No 48% apmeklējumu, kas bijuši ārpus Ķīnas, vienu ceturto daļu veido apmeklējumi no Latvijas, 13% ‒ no ASV, 12% ‒ no Lielbritānijas, gandrīz 10% ‒ no Zviedrijas un nepilnus 9% ‒ no Lietuvas.

Pēc Briedes teiktā, starp desmit tematiem, kas izpelnījušies vislielāko ievērību, četri attiecas uz ēdiena baudīšanu ‒ “Rīgas Centrāltirgus”, saldumu ražotājs “Laima”, degvīns “Melnais balzams” un mājaslapas sadaļa “Ēdieni”. Ķīnieši uzmanību pievērsuši arī mūsu valsts vēstnieces Ķīnā Ingrīdas Levrences sacītajam intervijā, rakstam par Cēsu pili, vēja tuneli “Aerodium” un Rundāles pili.

TAVA direktors Armands Slokenbergs atzina, ka vairāk nekā triju miljonu lielais apmeklējumu skaits spilgti apliecina šā tirgus mērogu un milzīgo potenciālu. “Nedomāju, ka visi trīs miljoni dosies tūrisma braucienā uz Latviju. Tie ir cilvēki, kas varbūt pirmo reizi ir uzzinājuši, ka ir tāda valsts – Latvija. Tas ir tikai pirmais solis – atpazīstamības veidošana. Bet arī šis solis ir svarīgs, bez kura nevar nonākt, lai cilvēki sāktu konkrētāk interesēties un plānot ceļojumu,” sacīja Slokenbergs.

Jau ziņots ‒ lai iepazītu Latviju un izveidotu ķīniešu auditorijai saistošu mājaslapu, jūnija vidū Latvijā uzturējās pieci “China Daily” žurnālisti, kuri intervēja Latvijas amatpersonas, kā arī iepazina Rīgu un citas Latvijas pilsētas.

“China Daily” žurnālistu vizīte Latvijā notika projekta “Follow the Ambassador” (“Seko vēstniekam”) ietvaros. Žurnālisti Eiropas apmeklējuma laikā viesojās gan Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā, un vizīte tika organizēta, sadarbojoties triju valstu vēstniecībām Ķīnā.

2011.gadā Ķīnas tūristu skaits Latvijā sasniedza gandrīz trīs tūkstošus, bet nakšņojumu skaits – piecarpus tūkstošus nakšu.

TAVA ir valsts iestāde Ekonomikas ministrijas pārraudzībā, kas ir izveidota, lai īstenotu tūrisma attīstības valsts politiku. Aģentūra īsteno valsts tūrisma politiku un veicina tūrisma kā tautsaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+