×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Latvijas autosporta zieds sacentīsies ar žiguļiem

foto: 333.lvfoto: 333.lv

2014. gada Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallijkrosa čempionāta izšķirošais posms pulcinās arī piecus profesionālus Latvijas autosportistus – Haraldu Šlēgelmilhu, Reini Nitišu, Andi Neikšānu, Ivaru Vasaraudzi un Konstantīnu Calko, kuri ar līdzvērtīgām VAZ markas automašīnām piedalīsies “Autoeksperts Zvaigžņu Kauss” braucienos, vēsta organizatori.

Sacīkstes risināsies sestdien, 26. jūlijā sporta kompleksā 333.

Autoeksperts Zvaigžņu Kauss formāts paredz, ka dalībniekiem jāstartē ar autosporta sacensībām atbilstošām VAZ markas automašīnām, kas aprīkotas ar standarta dzinēju. Paredzēts, ka visi dalībnieki trasē dosies trīs reizes– pēc treniņbraucienasekos kvalifikācijas brauciens, pēc kuru rezultātiem dalībnieki tiks sarindoti finālbrauciena startam.

“Vēlamies skatītājiem sarīkot ne tikai sportiska azarta piepildītas starptautiskas rallijkrosa sacensības, bet arī izklaidējošu programmu, kas darītu krāšņākus galveno notikumu vērošanas starplaikus. “Autoeksperts Zvaigžņu Kauss” braucieniem izdevies pulcināt profesionālus autosportistus, kas startējuši vai joprojām aizvada veiksmīgus startus rallijkrosā, rallijā vai autošosejā. Klātesošajiem skatītājiem tas dos iespēju salīdzināt un novērtēt dažādus braukšanas stilus un to atbilstību rallijkrosa sacensībām. Tāpat, dienas laikā dalībnieki būs sporta kompleksa 333 teritorijā un ar viņiem varēs satikties, aprunāties un nofotografēties,” citēts Haralds Šlēgelmilhs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+