fibaeurope.com

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionātu sāk ar uzvaru 0

Latvijas U-18 puišu basketbola izlase Liepājā, Ventspilī un Rīgā notiekošā Eiropas čempionāta pirmajā spēlē ceturtdien ar rezultātu 85:57 (24:20, 27:15, 18:12, 16:10) uzvarēja Bulgārijas vienaudžus.

“Mums nav kur iet! Noslēgšot gāzi un ūdeni!” Ogrē daudzīvokļu ēku atzīst par bīstamu un iedzīvotājiem nekavējoties liek pamest mājas 150
Ukrainas izlūkdienesta pārstāvis: Krievijas varētu ieņemt Baltijas valstis septiņu dienu laikā 207
“Mēs ceram uz taisnību!” Sabiedrība sašutusi par soda apmēru ārstam, kura dēļ mira jauna sieviete 50

Rezultatīvākais Latvijas komandā ar 16 punktiem bija Anžejs Pasečniks, kura kontā arī 11 atlēkušās bumbas, 15 punktus un 11 bumbas zem groziem iekrāja Kristaps Porziņģis, bet 11 punkti Dāvja Geka kontā.

Jāizceļ, ka pie punktiem šajā mačā tika visi 12 Latvijas izlases pārstāvji.

Latvijas komanda vadībā atradās visu spēli, pakāpeniski audzējot pārsvaru un galu galā tiekot pie pārliecinoša panākuma. Pirmajā ceturtdaļā neizdevās nosargāt iekrāto deviņu punktu pārsvaru, bet otrās ceturtdaļas vidū pirmo reizi tika panākts desmit punktu pārsvars. Atpūtā Latvijas izlase devās ar 16 punktu handikapu, bet trešās ceturtdaļas ievadā mājinieki jau pabija vadībā ar 21 punktu. Atlikušajā laikā bulgāri cīņā par uzvaru vairs neiesaistījās.

Pirmajā C apakšgrupas pirmās kārtas mačā ceturtdien Spānija ar 88:61 uzvarēja Itāliju.

Pirmā posma turpinājumā Latvijas izlase piektdien Liepājā tiksies ar Spāniju, bet sestdien spēkosies ar Itālijas vienaudžiem.

Trīs labākās pirmā posma C grupas komandas turpinās cīņu par medaļām, no 22. līdz 24.jūlijam Liepājā spēlējot ar D grupas komandām (Turcija, Horvātija, Ukraina, Anglija). No otrā posma ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas četras labākās komandas, bet izslēgšanas cīņas no 26. līdz 28.jūlijam notiks Rīgā.