Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Ļaus saņemt atlaides daudzbērnu ģimenēm

Foto-LETAFoto-LETA

Jaunieviestā “3+ Ģimenes karte” ļaus saņemt atlaides privātos un pašvaldību uzņēmumos tām ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem.

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere vakar informēja, ka šī karte kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērnu. Kartes īpašnieki turpmāk varēs saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā. Patlaban Latvijā ir aptuveni 15 000 daudzbērnu ģimeņu. Daudzbērnu ģimenes atbalstāmo sabiedrības grupu vidū iekļaujamas, lai mazinātu sociālo nevienlīdzību un nabadzības risku, kā arī lai veicinātu dzimstības rādītājus, stimulējot kuplāku ģimeņu veidošanos.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+