Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Ļaus saņemt atlaides daudzbērnu ģimenēm

Foto-LETAFoto-LETA

Jaunieviestā “3+ Ģimenes karte” ļaus saņemt atlaides privātos un pašvaldību uzņēmumos tām ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem.

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere vakar informēja, ka šī karte kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērnu. Kartes īpašnieki turpmāk varēs saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā. Patlaban Latvijā ir aptuveni 15 000 daudzbērnu ģimeņu. Daudzbērnu ģimenes atbalstāmo sabiedrības grupu vidū iekļaujamas, lai mazinātu sociālo nevienlīdzību un nabadzības risku, kā arī lai veicinātu dzimstības rādītājus, stimulējot kuplāku ģimeņu veidošanos.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (3)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+