Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Ļaus saņemt atlaides daudzbērnu ģimenēm

Foto-LETAFoto-LETA

Jaunieviestā “3+ Ģimenes karte” ļaus saņemt atlaides privātos un pašvaldību uzņēmumos tām ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem.

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere vakar informēja, ka šī karte kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērnu. Kartes īpašnieki turpmāk varēs saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā. Patlaban Latvijā ir aptuveni 15 000 daudzbērnu ģimeņu. Daudzbērnu ģimenes atbalstāmo sabiedrības grupu vidū iekļaujamas, lai mazinātu sociālo nevienlīdzību un nabadzības risku, kā arī lai veicinātu dzimstības rādītājus, stimulējot kuplāku ģimeņu veidošanos.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+