Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Ļaus saņemt atlaides daudzbērnu ģimenēm

Foto-LETAFoto-LETA

Jaunieviestā “3+ Ģimenes karte” ļaus saņemt atlaides privātos un pašvaldību uzņēmumos tām ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem.

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere vakar informēja, ka šī karte kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērnu. Kartes īpašnieki turpmāk varēs saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā. Patlaban Latvijā ir aptuveni 15 000 daudzbērnu ģimeņu. Daudzbērnu ģimenes atbalstāmo sabiedrības grupu vidū iekļaujamas, lai mazinātu sociālo nevienlīdzību un nabadzības risku, kā arī lai veicinātu dzimstības rādītājus, stimulējot kuplāku ģimeņu veidošanos.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+