×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Lembergs vēl apsvērs saņemto uzaicinājumu kļūt par ZZS premjera kandidātu (13)

LETALETA

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”) vēl apsvērs Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes šodien izteikto aicinājumu viņam kļūt par vienu no ZZS Ministru prezidenta amata kandidātiem.

Lembergs aģentūrai LETA norādīja, ka šobrīd nav ne piekritis, ne noraidījis viņam izteikto piedāvājumu. “Man tāda notikumu attīstība ir diezgan negaidīta,” atzina Lembergs. “Pagājušajā gadā es pateicu, ka vairs neesmu premjera kandidāts, un šogad augustā LNT raidījumā to vēlreiz apstiprināju.”

Ventspils mēram vēl esot rūpīgi jāizsver visi argumenti, kādēļ ZZS valde nolēmusi aicināt viņu kļūt par premjera kandidātu. Lembergs arī norādīja, ka ZZS savu premjera kandidātu būtu vajadzējis virzīt krietni agrāk, vēl pirms bija sākušās priekšvēlēšanu debates un diskusijas.

Pirms sava lēmuma paziņošanas Lembergs plāno šo jautājumu pārrunāt arī partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes sēdē, ko varētu sasaukt, iespējams, rīt vai piektdien. Neesot gan teikts, ka Lembergs savu lēmumu varēs paziņot uzreiz pēc valdes sēdes.

Kā ziņots, ZZS valde šodien nolēma aicināt Ventspils domes priekšsēdētāju Lembergu kļūt par vienu no ZZS Ministru prezidenta amata kandidātiem, šodien žurnālistiem norādīja politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Viņu kā premjera kandidātu ir izvirzījusi partija “Latvijai un Ventspilij”, norādīja Brigmanis.

ZZS pārējie iespējamie premjera amata kandidāti ir zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un labklājības ministrs Uldis Augulis.

Vaicāts, ja no Lemberga tiks saņemta piekrišana kļūt par kandidātu, vai automātiski Lembergs kļūs par vienīgo ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu, Brigmanis norādīja, ka nevar uz to atbildēt. Viņš norādīja, ka pašlaik ir jāsagaida Ventspils domes priekšsēdētāja atbilde.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. ZZS malači, ka strādā un čakli darbojas. Par šādu attieksmi ir grūti ko izteikties par cilvēku, kuru aicina pārstāvēt valsts un tautiešu intereses. Domāju personīgi, ka ir labāki kandidāti, kas grib, vēlas un deg par iespēju strādāt un rūpēties par valsti. Šajā rakstā skaidri ir saprotams, ka šis cilvēks nav darītājs.

 2. Ja jau tikai vēlas apsvērt, tad tas liecina, ka gaida kad nāks lūgties pie viņa un tad ja sagribēsies, tad ies. Nav tāda stingra un noteikta, konstruktīva cilvēka viedoklis.

 3. LIELISKI- BALSOSU PAR ZZS – VARBUT TAD BEIGSIES vienotibas LATVIJAS PARDOSANA asv

 4. Viena cilvēka teātris. Bet aktieris ir labs un ar visām pauzēm… Tik tie skatītāji neizprot ka Saeima nav teātris un turpina aplaudēt…

 5. Vēlētāju muļķošana Atbildēt

  Ak, tu mūžs! Tagad vēl lauzīsies kā veca meita! Farss – tāpat jau zināms, ka viņš no savām Ventspils tumbočkām, kur nauda glabājas, nespers ne soli. Ja nu vienīgi uz Loginova beņķi.

 6. Vēlētāju muļķošana Atbildēt

  Ak, tu mūžs! Tagad vēl lauzīsies kā veca meita! Farss – tāpat jau zināms, ka viņš no savām Venspils tumbočkām, kur nauda glabājas, nespers ne soli. Ja nu vienīgi uz Loginova beņķi.

 7. Nu cirks. Vienkārši nožēlojams blusu cirks. Vēmiens nāk par Brigmani, par Lembi, par tiem no tautas kas Lembi grib par premjeru, par medijiem, kas alkaini iztaujā Lembi.

 8. Labāk būt par lielu zivi mazā ezerā nekā lielâ.Kaut gan vienīgi Lembergu redzu kâ nākamo premjeru.

 9. Tur jau būs tā, ka vienlaga apstiprinās vai nē, pašiem savi kandidāti arī ir! un malači, ka piedāvā. TAs nozīmē, ka spēcīga komanda

 10. Galvenais, ak viņš nebūs no tiem, kas darīs tikai tāpēc, lai kādam izpatiktu! Drīzāk tāpēc, lai izdarītu pašai valstij par labu un pierādītu citiem , ka VAR attīstīt mūsu Latviju un VAR sakārtot

 11. Nebūtu slikts variants. ņemot vērā, ka Ventspilī tik ilgi vadītājs un tik augstui pacēlis šo pilsētu – visattīstīākā no visas Latvijas. Varbūt arī valsti pie kārtības varētu vest! Es par

 12. Nebūtu slikts avriants. ņemot vērā, ka Ventspili vada tik daudzus gadus – ir arī to pacēlis augstāk par jebkuru citu pilsētu. Es tikai par – jāmēģina – varbūt arī visu valsti ar laiku avrētu beidzot sakārtot.

 13. Zalajiem Zemniekiem ja tie pienems so kremlistu un kriminallietas smagi apvainoto ka savu premjera kandidatu. Latvijai ne citai valstij arpus Putina imperijas tads nav vajadzigs jo tads kalpo tikai izbijusas launuma imperijas restauracijai…. un pats ir lepns par to.

Draugiem Facebook Twitter Google+