×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Levits: Valsts prezidents nav varas, bet intelektuāls amats (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta amata kandidāts Egils Levits atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās ar "Saskaņas" Saeimas frakcijas deputātiem.

Valsts prezidents nav varas amats, tas ir intelektuāls amats, intervijā aģentūrai BNS sacīja Valsts prezidenta amata kandidāts, Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits.

Viņš pauda, ka Latvijā kā parlamentārā republikā Valsts prezidenta pilnvaras principā ir pietiekošas.

Savukārt kā galvenās Latvijas ārpolitikas prioritātes turpmākajos četros gados viņš minēja visu politisko un ekonomisko iespēju izmantošana, ko Latvijai sniedz līdzdalība Eiropas Savienībā, labas attiecības ar visām kaimiņvalstīm, kā arī pastiprinātu uzmanība starptautisko tiesību un cilvēka pamattiesību ievērošanai pasaulei.

“Mēs nevaram ietekmēt pasauli ar savu spēku, bet mēs varam to ietekmēt ar savu domu,” tā Levits.

Levitu Valsts prezidenta amatam virza Nacionālā apvienība. Prezidenta vēlēšanas paredzētas Saeimas ārkārtas sēdē 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Piekrītu M.Zālītei kā par b.Bērziņu,ka nulle,tā par Levitu,ka palaidām iespēju ievēlēt pasaules līmeņa prezidentu.Jau tas vien,ka viņš NAV !! no Latvijas pašreizejā politkretīnu pīļu dīķa bija vienreizēja iespēja kaut ko mainīt šajā sasmakušajā krimiķa aizaudzētajā peļķē.Stulbam stulba domāšana !Negribējāt pusžīdu? ,nu dabūjāt puskrievu par ko jūsmo Kremlis ,ka ir redz no Pleskavas .Kauns būtu muti dzesināt par to “žīdu”,jo,ja kāds zina vēsturi tad Z.A.Meierovics 1918.g. Latvijai bija vienreizējs ārlietu ministrs un diez vai Latvija būtu atzīta bez viņa milzu pūlēm.Un kura valsts ir plaukstoša un bagāta Izraela vai Krievija?
  Es nerunāju par ždanokām,katrā tautā ir urbanoviči,bet žīdam gudrību neviens nevar atņemt.To pierāda pasaules prakse.Aiz skaudības daudzi gāna gan Sorosu,gan Rokfelleru utt.Vējonis kalpos kā kalpoja N-tos gadus Hūtei,bet Levits radītu Jaunu politisko gaisotni un atmosfēru valstī.
  Trakāk kā tagad jau nevar būt ar straujumām un vējoņiem.TĀ IR KRIEVIJAS MAIGĀ VARA !!

 2. Tauta ir Pret Levitu Atbildēt

  Fakts,tikai fakts 2. jūnijs, 2015 18:10 Atbildēt

  Tādu Levitu,vai Dolgopolovu negrib ne latvju tauta, ne puse Saeimas, par to Bondariņu balsis vismaz dalās.bet par kaut vienkāršo,bet gudro un pieredzējušo Vējoni balso visi domājošie, jo tas no šiem 4iem ir tomēr labākais!
  Jānjānis 2. jūnijs, 2015 17:43 Atbildēt

  ZZS lieliski saprot, ka nostājoties pret Levita kandidatūru, viņa klaji parāda savu tautas izvēles sapratni Par sekām nav aizdomājušies darboņi no NA, ka ir jau ne politiska partija, bet pakalpiņi?
  Šadurskim 2. jūnijs, 2015 17:42 Atbildēt

  Tā arī to Levitu uzbāž 2. jūnijs, 2015 17:40 Atbildēt

  Žulis 2. jūnijs, 2015 11:02 Atbildēt

  Es jums piedāvāju kotletes, gatavotas no zirga gaļas, vardes gaļas, čūskas gaļas un sprāguša āža gaļas.
  Izvēlieties!
  Rīkosim aptauju!
  Urā! Pārliecinošs tautas atbalsts zirga gaļas kotletēm! Mūsu tauta mīl zirga gaļu! Mūsu tautai patīk zirga gaļa. Tauta uzticas zirga gaļai. Zirga gaļa – tā ir tautas demokrātiskā izvēle!
  Līdzīgi partijas mums piedāvā savus prezidenta kandidātus.

  Meli,meli – nav nekāds tautas atbalsts šim treknajam valdošo kalpam
  ervins 2. jūnijs, 2015 16:42 Atbildēt

  citas tautibas cilveku mums nevajaga par prezidentu!otrkart Levita sacijums ka prezidentam nav vajadzigas plasakas pilnvaras rada uz to ka vins bus partiju marinote! mums nav tads vajadzigs!

Draugiem Facebook Twitter Google+