×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2014
Drukāt

Lielās talkas laikā Dzintaros atrasti cilvēka kauli (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 26.aprīlī, Jūrmalā Lielās talkas laikā atrasti cilvēka kauli, sociālajos tīklos vēsta Valsts policija.

Šodien īsi pēc pēc plkst.13 Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma zvanu no kāda talcinieka, kurš ziņoja, ka atradis cilvēka kaulus Dzintaros netālu no Lielupes.

Notikuma vietā policisti noskaidroja, ka dienā, kad visā Latvijā notiek Lielā talka, daži Jūrmalas iedzīvotāji nolēmuši sakopt zemi Dzintaros pie Lielupes, jo tā bijusi ļoti apaugusi ar kūlu. Zeme tikusi apstrādāta ar traktoru un, kad pērnās zāles slānis tici noņemts, skatam atklājies cilvēka skelets.

Eksperts notikuma vietā apstiprināja, ka atradums ir cilvēka kauli un pēc sākotnējās apskates paziņoja, ka tie šajā vietā atradušies vismaz desmit gadus, taču precīzu apstākļu noskaidrošanai ir nepieciešams veikt ekspertīzi.

Par notikušo sākts kriminālprocess un tiks veikta ekspertīze.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apskatijos saraksta VALSTS POLICIJA -PERSONAS DATI SENGENAS INFORMACIJAS SISTEMA cilveki ,kas ir pazudusi 2004 ,2005 .gada meklesana ,viens ko es skatijos fotografija galvaskausa izmeriem ,veseliem zobiem viens ir 2004 ,otrs varetu but no 2005 gada ,pazudusiem cilvekiem …vardu neminesu ,varbut kludos ….abi vini dzivojusi RIGAS apkartne …

Draugiem Facebook Twitter Google+