×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2013
Drukāt

“Liepājas metalurgs” iesniedzis tiesiskās aizsardzības procesa plānu

LETALETA

AS “Liepājas metalurgs” ir sagatavojis un iesniedzis kreditoru klubam, Ekonomikas ministrijai un Finanšu ministrijai tiesiskās aizsardzības procesa plānu savu priekšlikumu un iebildumu izteikšanai, informē “Liepājas metalurgs”.

Stājoties spēkā tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānam, uzņēmums plāno atsākt ražošanu vistuvākajā laikā.

Jau ziņots, ka AS “Liepājas metalurgs” ierosināts tiesiskās aizsardzības process un līdz 26.jūlijam jāizstrādā tiesiskās aizsardzības procesa plāns.

“Liepājas metalurga” kreditoru kluba piesaistītā finanšu konsultanta “Prudentia Advisers” asociētais direktors Ivars Pinkulis informēja, ka patlaban notiek sarunas ar vairākiem potenciālajiem investoriem, tostarp arī ar “Liepājas metalurga” akcionāru Sergeja Zaharjina un Kirova Lipmana piesaistītajiem investoriem.

Patlaban ir noslēgti četri konfidencialitātes līgumi ar potenciālajiem investoriem, bet ir vēl vairāki investori, kuri ir izrādījuši interesi par uzņēmumu un ar kuriem notiek sarunas.

Jautāts, kas notiks ar uzņēmumu pēc 26.jūlija, Pinkulis sacīja, ka kreditoru vairākums var balsot par tiesiskās aizsardzības procesa plāna sagatavošanas termiņa pagarināšanu vēl uz vienu mēnesi. “Ja tas nenotiek, tad diemžēl viens no scenārijiem ir arī maksātnespēja,” skaidroja Pinkulis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+