×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. septembris, 2014
Drukāt

Liepājas policijas īslaicīgās aizturēšanas kamerā miris smagi piedzēries vīrietis

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās miris vīrietis, kurš bijis stiprā alkohola reibumā, aģentūru LETA informēja Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Piektdien, 12.septembrī, ap plkst.19.50 Pašvaldības policijā saņemta informācija par to, ka Tirgus ielā guļot persona reibuma stāvoklī. Aptuveni 50 gadus vecais vīrietis, kurš bijis bez redzamiem miesas bojājumiem, nogādāts Pašvaldības policijas telpās. Viņš bijis tik stiprā alkohola reibumā, ka nespēja nosaukt savus personas datus. Pēc feldšera veiktās apskates vīrietis ievietots īslaicīgās aizturēšanas kamerā un noguldīts uz vēdera, lai nepieļautu elpvadu nosprostošanos, un regulāri novērots.

Veicot kārtējo apskati, ap plkst.0.27 konstatēts, ka aizturētais vīrietis vairs neelpo. Nekavējoties izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kura plkst.0.42 konstatējusi vīrieša nāvi.

Par notikušo faktu informēta Valsts policija. Pēc Valsts policijas veiktās apskates un apstākļu noskaidrošanas vīrieša līķis nogādāts morgā. Par minēto gadījumu Pašvaldības policijā sākta dienesta pārbaude.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+