×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. decembris, 2013
Drukāt

LTV raidījums: Sudraba intervijā ar izdomātu organizāciju nozākā politiķus (20)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijusī Valsts kontroliere Inguna Sudraba, kura īsi pēc Zolitūdes traģēdijas nāca klajā ar paziņojumu par tautas kustības veidošanu, kas varētu pāraugt politiskajā partijā, sniegusi negaidīti atklātu interviju LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” kādas fiktīvas jauniešu organizācijas pārstāvim.

Intervijas laikā viņa gan nav atklājusi konkrētākus plānus par savas kustības veidošanu, taču krasi negatīvi un nicīgi izteikusies par bijušajiem un esošajiem politiskajiem līderiem.

Piemēram, tikko jaundibinātās partijas “Latvijas attīstībai” līderi Einaru Repši viņa nosaukusi par ne pārāk normālu cilvēku, piedēvējot pat viņam konkrētu diagnozi, savukārt “Saskaņas centra” vadītāju Nilu Ušakovu par tukšu, alkatīgu un patmīlīgu.

Raidījuma izmantotā fiktīvā persona Sudrabai stādījās priekšā kā ārzemēs studējošu latviešu jauniešu kustības vadītājs, kurš vēlas viņas padomu. Viņi satikās pie Laimas pulksteņa, bet intervija notika netālās viesnīcas “Hotel de Rome” kafejnīcā.

RAIDĪJUMA IERAKSTU IESPĒJAMS NOSKATĪTIES ŠEIT

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. nosirdslatvijai.lv

 2. Ja Sudraba neminētu ākstu politiķu īstās sejas, diez vai viņai būtu tāds atbalsts kāds būs tagad.Vai varbūt jālaiza pakaļas tiem kas izsaimnieko valsti?Un tie skaļie lozungi nozākā, aprunā, nu retais uz tiem uzķersies.Ja kāds gribēja uzmest Sudrabu, tad stingri pārreiķinājās.

 3. Sudraba zina daudz un pasaka tā,kā arī ir,tikai tagad jau nu gan varētu tie patiesi gudrie un Latviju mīlošie,apveinoties beidzot un mēģināt šo sistēmu mainīt.Drīz jau būs par vēlu.Lai veicās Sudrabai!

 4. Par Sudeabu NEKAD nebalsotu ,tikai tapēc ka NETICU sim cilvēkam . Neticu viņas lojālai attieksmei pret Latviju . Man pietika ar viņas sacīto , ka dibina partiju ar nolūku -,, LAI TIKTU VAĻĀ NO EIROPAS SAVIENĪBAS,,Ar to tika pateikts viss. Taisnā ceļā uz Eirazijas impēriju . Kā var par tādu cilvēku balsot ? Viņa izsteicās par Repsi , bet pati slimāka par viņu .

 5. Vai tad tas , ko Sudraba pateica par repši un ušaku ir kaut kas jauns ?

 6. Ģībstošā jaunava neko neteica par smagos valsts noziegumos aizdomās turēto Lembergu. Jocīgi, ja neteiktu vairāk ka viņu nepiemin bijušā VK priekšniece.

 7. Jā, cik tālu aiziet ar aizspriedumiem. Mēs tā visi domājam, bet es to neteicu… Labais tonis. Izlikties ir pieklājīgi. Arī žurnālistam izdevīgi, sensācija…

 8. un ko Sudraba pateica- to ko visi normāli politikai sekojoši cilvēki zin – Latvijas politisko spoguli. Tikai savas intereses un veikali. Tas Repšem un Šleseram un tas Ušakovam un pat Dombrovskim ( no sevis ). Repšem parādi un Šleseram pie 7 miljardu kaudzes un pat Dombrovskim tikt vaļā vo valdības un iesēsties kādā Eiropas siltā krēslā… Par valsti? Nav dzirdēts…

 9. Tas tips kas stādas priekšā ar fiktīvas organizācijas nosaukumu ir īstais (glumeklis)…….tāds jau nodos pat savu māti -ists Pauļiks Morozovs!!!

 10. Augsti kāpa, zemu kritīs ja tik stulbi turpinās vāvuļot.Stulbi pārliecināta paliks un vis.Vērtējums O.

 11. esi lieliska,…preciizs raksturojums varzai…

 12. Sudraba ļoti precīzi un absolūti pareizi noraksturoja mūsu “jauno”politisko eliti !!Patiesība viemēr ķož ausīs un ir nepatīkama,bet tur neko nevar darīt-mēsli ir mēsli ,lai ari cik skaists ir iesaiņojums !!

 13. Nu shis tips kas staadas priekshaa ar fiktiiviem organizaaciju darbonis arii nav iisti normaals 😀 Priekshveleeshanu tipiskie pretiigie gaajieni …

 14. Baltmetāla klukste bija, ir un paliek tikai klukste. Nekā paliekoša.

 15. Sudraba noteikti nav mans favorīts, bet šoreis visus tos partiju klaunus noraksturoja ļoti precīzi.

 16. Nebija nemaz tik asi… Mēs birojā daudz asāk izsakāmies. Tās bija normālas cilvēcīgas domas par partiju eliti. Es pat teiktu – inteliģenti maigas.

 17. Nozākāt un atmaskot viņa prot. VK amatā daudzi noticēja, lai arī rezultātu viņas darbībai nebija. Vai tādēļ, ka citi ar slikti vai varbūt sliktāki par pašu, atkal uzķersimies, kā uz Zatleru un viņa rijīgo sievu.

 18. Aptuveni 2,5% tautas kustībai + 2.5% Repšem + 2.5% Šleserim = 7,5% vel šur tur pa sīkumiņām un tas patmīlīgs, alkatīgs narciss no SC var droši svinēt pārliecinošu uzvaru. Labs biznes – naudas investīcija – sekmēt tādu partiju veidošanu. Par nožēlu, mūsu valsts likumdošana absolūti bez imūnās sistēmas. Kādas milzīgas iespējas pa lēto kaitēt valstij, deformējot politisko vidi! Sen jau laiks sakārtot likumdošanu, kaut vai lai nēļautu pašvaldībām ārdīties un pēc savas iedomas konfrontēties ar valsti.

 19. Vārdos (jo darbus mēs zinām no VK vadīšanas laikiem, t.i. bez “sausā atlikuma” diemžēl) jau nav nekas tālu no patiesības, – ja nu vienīgi par Repši ar aizvainojumu par to ka, viņu padzina no valsts amata. Un neviena slikta vārdiņa par pašu ietekmīgāko – Lembergu.
  Tā kā vārdos grasītos atrast godīgus politiķus, bet tiekas, – Skulte, Sausnītis,viscaur oranži,Šlesers, – kaut kā neiet kopā.

Draugiem Facebook Twitter Google+