Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. septembris, 2015
Drukāt

Mājražotāji aicina uz pirmo karnevālu Rīgā; sola gardumus, atrakcijas un pirti

Foto - www.rundale.lvFoto - www.rundale.lv

Sestdien, 12.septembrī laukumā pie modes un izklaides centra “Rīga Plaza” notiks pirmais Latvijas mājražotāju un amatnieku karnevāls.

Pasākuma apmeklētājus priecēs tirdziņš ar vairāk nekā 60 mājražotājiem, zemniekiem un amatniekiem no tuviem un tāliem novadiem, ko pavadīs jautra mūzika un plaša izklaides programma visai ģimenei, pastāstīja Mājražotāju atbalsta biedrībā.

Šis būs neparasts tirdziņš, te valdīs karnevāla atmosfēra, noformējums un nebeidzama jautrība! Apmeklētāji tiks aicināti doties rotaļās, spēlēt lielformāta galda spēles, piedalīties dažādās atrakcijās un iegūt jaukas balvas no pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem.

Īpaši tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, lai visi kopā piedalītos radošajā karnevāla masku darbnīcā lieliem un maziem ko sarūpējusi jautrā kompānija “FreshArt”, darinātu lielus zīmuļus, veidotu fotorāmīšus no jūras izskalotiem kociņiem “Cakotavā” un izspēlētu paši savu karnevālu “MiluMammu” tamborēto augļu un dārzeņu rotaļu tirdziņā.

Par to, lai būtu karsti, rūpēsies “Aizvedisim.lv”, kas pasākuma teritorijā iekurs īstu pārvietojamo pirti. Savukārt atmiņas no pasākuma varēs iemūžināt radošajā “528.lv” fotostūrītī.

Kā jau īstā karnevālā pieklājas, tiks rādīti priekšnesumi, tostarp Lauras Šaiteres burbuļšovs un apmeklētājiem tiks dota iespēja arī pašiem veidot lielos ziepju burbuļus.

Pasākumu vadīs, par jautrību, pozitīvu garastāvokli un pārsteigumiem visas dienas garumā gādās iluzionists Robijs Trankalis.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+