×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. aprīlis, 2016
Drukāt

Mākslīgā intelekta pētnieks Neo pievienosies Kaimiņa partijai (15)

Foto - LETAFoto - LETA

Mākslīgā intelekta pētnieks Ilmārs Poikāns, vairāk zināms kā Neo, nolēmis pievienoties Saeimas deputāta Artura Kaimiņa veidotajai partijai “Kam pieder valsts?” (KVP), kuru plānots nodibināt 3.maijā.

Līdz šim Poikāns individuāli iestājies par lielāku atklātību, caurspīdīgumu un taisnīgumu, tomēr ar to ir nepietiekami, lai Latvijā notiktu nopietnākas pārmaiņas, teikts partijas veidotāju paziņojumā. Poikāns KPV komandā un atbalstītājos redz domubiedrus, ar kuriem saskan mērķi un vērtības.

“Esmu nolēmis pievienoties KPV,” apstiprina Poikāns, “Mana personiskā pieredze un vēl jo vairāk pēdējo gadu varnešu iniciētie un neceļos vedošie procesi valstī liek domāt un izvēlēties. Kad noziedznieks ir karalis un melis ir varonis, kad būt zaglim ir tikums, bet par nodarīto sodīt liedz pašu rakstītie likumi, tad katram pašam sev jāatbild — vai tā ir valsts, kurā gribu dzīvot? Kad likumus maina, lai neļautu domāt un runāt citu, kā vien to, ko vara diktēs? Kad Tev bez taisnas tiesas grib atņemt Tavu telpu un tiesības — vai tas būtu jumts virs galvas vai Tavas domas un vērtības? Kad tie, kuriem pieder vara un spēks, uzdzīvo uz pensionāru, bērnu un slimnieku rēķina? Kad tie, kuriem valsts un iedzīvotāji jāsargā, laiza jebkuru zābaku, kas stiprāks? Vai tādai būt manai valstij, kurā dzīvot? Mana atbilde ir — nē. Būs otrādi būt. Un labi būt. Es gribu cerēt, ka daudzi mani sapratīs — ir laiks sākumam.”

Par savu lēmumu pievienoties jaundibināmajai partijai jau paziņojis arī Filozofijas zinātņu doktors Atis Zakatistovs: “Es iesaistos partijas darbā, jo redzu, ka Latvijas valsts pārvaldei ir nepieciešamas būtiskas pārmaiņas. Taču tās netiks īstenotas, jo tie, kuriem šobrīd tas būtu jādara, pārmaiņu rezultātā zaudēs privilēģijas. Lai kaut kas mainītos ir nepieciešama plaša sabiedrības iesaistīšanās politiski sociālā kustībā, kura pieprasa nodokļu maksātāju tiesību ievērošanu.”

No šodienas KPV interneta mājaslapā var iepazīties ar potenciālajiem jaundibināmās partijas “KPV” valdes, ētikas komisijas un revīzijas komisijas amatu kandidātiem.

Kopiena “Kam pieder Valsts?” izveidota 8. februārī pēc neatkarīgā deputāta Artusa Kaimiņa iniciatīvas, lai vienotu līdzīgi domājošos un cīnītos pret varas koncentrāciju pašpasludinātās politiskās elites rokās. Šobrīd kopienas darbā iesaistījušies jau 3744 biedri un darbojas 11 tematiskās un reģionālās grupas. Kopienas darbības princips paredz aktīvu biedru iesaisti un līdzdalību valstiski svarīgu jautājumu risināšanā.

Kā informē tās veidotāji, jaunā partija tiek radīta tiešā saistībā ar kopienu “Kam pieder Valsts?”, lai īstenotu politiku, kas aizstāv valstiskumu un cilvēku tiesības dzīvot un strādāt, lai vidē ar vienlīdzīgiem noteikumiem brīvi veidotu savu, ģimenes un Latvijas valsts iedzīvotāju pārticību.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Atbalstu GUDRUS cilvēkus Atbildēt

  Līdz šim Poikāns (Neo) individuāli iestājies par lielāku atklātību, caurspīdīgumu un taisnīgumu, tomēr ar to ir nepietiekami, lai Latvijā notiktu nopietnākas pārmaiņas, teikts partijas veidotāju paziņojumā. Poikāns KPV komandā un atbalstītājos redz domubiedrus, ar kuriem saskan mērķi un vērtības.
  =======================
  Ļoti LABI, ka GUDRI cilvēki iesaistās LATVIJAS politikā …

 2. Steidzīgi jāsāk ražot smadzeņu protēzes jauajiem partijas biedriem. Kaimiņš lies čugunu bet tie bļaus “atbalstam”.

 3. Beidzot kāds cilvēks par kuru varētu balsot – diemžēl iestājas partijā, kuru vada cilvēks par kura partiju nevar balsot. 🙁

 4. Un Tu domā, Andri, ka Tevi kāds ņems par pilnu vai tukšu???

 5. Andri, Tu taču esi no tās slakas, kas pie siles, nedomā, ka Tavu komentāru kāds, atskaitot Tev līdzīgos, pret kuriem šī partija tiek veidota, atbalstīs. Vienreiz Finka pareģojumam ir jāpiepildās un šis ir tas laiks, kad jāsāk realizēt to, kam jānotiek, pats no sevis nekas nenotiks. Andri, Tavs un Tavu līdzgaitnieku laiks ir beidzies.

 6. Iepriekš vēlēšanās balsoju par “Zaļo un zemnieku savienību”, bet izskatās, ka topošajā partijā būs godīgāki cilvēki. Lai gan, kur nu vel godīgākus kā “Zaļo un zemnieku savienībā”.

 7. Liksim pie dziesmas Lembergu un citus publiskos zagļus. Prasīsim atskaitīties, kur deklarētā nauda iegūta.

 8. Cerības vējā… Es biju labās domās, nu nekā…

 9. Ar labiem nodomiem bruģēts ceļš uz elli. Ellē dzīvojot no tā jābaidās tā kā nebūtu. Cerīgi sākuši daudzi. Bet visi kā viens – ātri izcākstējuši. Antiņu – Saulvedi vai maz ir vērts gaidīt. Par daudz dziļi iesēdusies nolemtības sajūta un neticība pārlieku lielam ļaužu skaitam.

 10. var just ka māksligā intelekta pētnieks:) galigi atrāvies no reālās dzīves nabadziņš:)

  • ko čīksti, tev pat nav vārda, ko tāds var vispār ņerkstēt.

  • Jo vairāk dullīšu ,ar gaišu galvu pievienosies ,jo labāk!Cerības ,ka viņi nebaidīsies teikt ,ko domā!Labprāt balsošu par viņiem un centīšos aizstāvēt lielāko dullīti -Kaimiņu ,lai arī esmu piedzīvojusi viņa aktieriskos izgājienus.Viņš ir apguvis aktiermākslas principus.Kas ļoti trūkst daudziem kungiem ,no augšām.Tāpēc viņiem netic un negaida neko veiksmīgu,lai LATVIJĀ samazinātos mazturīgo skaits!

Draugiem Facebook Twitter Google+