×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2016
Drukāt

Mazgāšanas līdzekļi, kas nav jānoskalo, daudz efektīvāk un rūpīgāk tīra ādu nekā ziepes un ūdens

TENAtitulbilde_arLogo

Mazgāšanas līdzekļi, kas nav jānoskalo, daudz efektīvāk un rūpīgāk tīra ādu nekā ziepes un ūdens. Tie ir izcili piemēroti ķermeņa mazgāšanai ikdienā. Tie attīra un mitrina ādu, turpretī ziepes un ūdens ādu var sausināt.

Senioru jutīgajai ādai nepieciešama īpaša aprūpe. Bieža mazgāšana ar ierastajām ziepēm un ūdeni, kā arī saskare ar urīnu var pasliktināt ādas stāvokli. Āda ir daudz jutīgāka pret ārējiem kairinātājiem un daudz vieglāk ievainojama. Ādas aizsargspēja pret infekcijām mazinās. Tas viss kopumā var atstāt milzīgu negatīvu ietekmi uz tuvinieka fizisko un psiholoģisko stāvokli (1).

Iegūsti gan tu, gan tavs tuvinieks, kuru tu aprūpē
Sausas ādas veidošanos veicina ilgstoša saskare ar siltu ūdeni, kā arī ar ziepēm. Rezultātā āda zaudē tajā esošās eļļas.(6) Mazgāšanas līdzekļi, kas nav jānoskalo, maigi attīra ādu, atjauno un aizsargā to. Tā ir maiga alternatīva ziepēm un ūdenim. Īpaši piemēroti jutīgai ādai. Izcili piemēroti visa ķermeņa mazgāšanai bez nepieciešamības noskalot ar ūdeni.(17)

Kaut arī galvenā šo mazgāšanas līdzekļu sastāvdaļa ir ūdens, tīrošo funkciju veic emolienti, turpretī ziepju gadījumā tās ir virsmaktīvās vielas. Lietojot mazgāšanas līdzekļus, kas nav jānoskalo, ne viss sastāvs paliek uz ādas. Tas tiek noslaucīts, nevis noskalots. Uz ādas paliek pavisam plāns slānis, ar ko pietiek, lai uzlabotu ādas lipīdu un mitruma līdzsvaru. Šis slānis pasargā ādu no kairinājuma.

Lietojot mazgāšanas līdzekļus, kas nav jānoskalo, āda ne vien tiek uzturēta vesela, bet tiek atvieglota arī pati aprūpe. Āda ir ļoti svarīgs orgāns, kas pasargā mūs no infekcijas un savainojuma. Tomēr, gadiem ejot, āda kļūst plānāka un daudz trauslāka.

Āda iegūst daudz vairāk no mazgāšanas līdzekļiem, kas nav jānoskalo, nekā lietojot ziepes un ūdeni (17)
TENA piedāvā augstākās kvalitātes ķermeņa mazgāšanas krēmu TENA Wash Cream, kas nav jānoskalo! Izcils risinājums, lai atvieglotu mazgāšanos ikdienā. Ja arī tev mājās ir kāds aprūpējams tuvinieks, kam ikdienas mazgāšanās ir apgrūtināta, tad TENA mazgāšanas krēms būs lielisks palīgs. Būs daudz vieglāk uzturēt tīru ķermeni, cilvēku nekur nepārvietojot.

Pie tam krēms izmantojams izgulējumu profilaksei. To ir ļoti ērti lietot – krēmu var uzklāt uz tam speciāli paredzēta TENA sausā cimdiņa , noslaucīt ķermeni un viss! Tieši tik vienkārši! Uz ķermeņa paliek pavisam neliela krēma kārtiņa, kas iesūcas ādā, atjauno un aizsargā to.

TENA krēms noņem netīrumus tikpat efektīvi kā to dara ziepes un ūdens, bet nesausina un nekairina ādu, kā tas bieži notiek ziepju gadījumā. Senioru āda ir ļoti trausla un jutīga, tāpēc jāizvēlas kopšanas līdzekļi, kas ādu nesausina un nekairina. TENA krēms pieejams arī putu veidā. Vēl ērtāks risinājums būs TENA Wet Wipes mitrie dvielīši, 48 gab. iepakojumā – jau samitrināti ar krēmu. Atliek paņemt tikai vienu dvielīti no iepakojuma un nomazgāt ķermeni.

____________________________________________________________

6. Popkin BM et al. (2010). Water, hydration and health, Nutr Rev, 68(8), 439-458.
17. Ripley K (2007). Skin Care in Patients with Urinary or Faecal Incontinence. Primary Health Care, 17(4), 29-34.
1. Bliss DZ et al. (2006). Prevalence and correlates of perineal dermatitis in nursing home residents. Nurs Rev, 55, 243-251.

 

Wash Cream 1000ml

 

Wash Mousse 400ml

 

TENA Wet Wipe

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+