×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

Klāt konkurss “Labākais jaunais skolotājs”! Varbūt šogad iesaki savu lielisko pedagogu?

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Latvijas Izglītības fonds sadarbībā ar “Latvijas Avīzi” un Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) jau ceturto reizi meklēs labāko jauno skolotāju.

Konkursā var piedalīties skolotāji, kuri skolā aizvadījuši pirmos divus darba gadus. Pieteikt pretendentus var gan klases, gan arī viens vai daži skolēni, gan skolēnu vecāki un citi skolotāji. Tāpat to var darīt izglītības pārvaldes vai departamenti, nevalstiskas organizācijas un arī pats jaunais skolotājs.

Pieteikuma anketas aizlīmētās aploksnēs var sūtīt pa pastu: “Latvijas Avīze”, Rīga, Dzirnavu iela 21, LV-1010 ar norādi “Konkurss “Jaunais skolotājs””.

No 26. februāra anketu un konkursa nolikumu varēs atrast un arī aizpildīt “LA” portālā www.la.lv.

Vēstules un pieteikums jāsūta līdz 2016. gada 10. aprīlim (pasta zīmogs). Pieteikumā jāapraksta, kāpēc tieši jūsu pieteiktais jaunais skolotājs būtu pelnījis uzvaru konkursā. Pretendentus izvērtēs komisija piecu cilvēku sastāvā. Divus tās locekļus izvirzīs Izglītības fonds, divus “Latvijas Avīze” un vienu IZM. Uzvarētājus paziņos 2016. gada 10. maijā.

Pieci konkursa “Jaunais skolotājs” laureāti saņems “Latvijas Avīzes”, Latvijas Izglītības fonda un IZM Atzinības rakstu un piemiņas balvas. Savukārt divi konkursa uzvarētāji saņems Latvijas Izglītības fonda stipendiju – katrs 600 eiro. Konkursa mērķis ir gan noteikt populārākos jaunos skolotājus, gan iepazīstināt ar jauno skolotāju darba pieredzi un problēmām, motivēt skolēnus iesaistīties jauno skolotāju un savas skolas vērtēšanā, kā arī paaugstināt skolotāja prestižu. Labākos jaunos skolotājus, kā jau ierasts, intervēsim un aprakstīsim “Latvijas Avīzē”.

aptauja

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+