×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. septembris, 2016
Drukāt

“Melnās reliģiozās lietas” Sarkandaugavā: sētniekam uzbrūk ar “svēto ūdeni” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar, 21.septembrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki Sarkandaugavā iesaistījušies konflikta risināšanā starp kādu daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju un sētnieku. Sieviete sētniekam uzlējusi “svētītu ūdeni”, jo viņš nodarbojoties ar “melnajām reliģiozajām lietām”, savukārt sētnieks izsaucis policiju, informēja RPP.

Ierodoties notikuma vietā Viestura prospektā, sastapts sētnieks, kurš kārtības sargiem pastāstīja, ka uzkopis daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu, taču, kad nonācis pie viena dzīvokļa durvīm, tā iemītniece kļuvusi dusmīga un sākusi viņam liet virsū nezināmas izcelsmes šķidrumu.

Sētnieks paskaidroja, ka šī nav pirmā reize, kad konkrētā dzīvokļa iemītniece neadekvāti pret viņu izturas. Sieviete vienreiz centusies viņam uzspļaut, tomēr visbiežāk viņu nolamājot, vainojot viņu savās dzīves likstās. Vīrietis nav spējis izpildīt savus darba pienākumus, tāpēc nolēmis izsaukt policiju.

Policisti devās uz norādīto dzīvokli, kura durvis atvēra sieviete. Iedzīvotāja paskaidroja, ka sētnieks katru dienu pulksten 12.00 pie viņas dzīvokļa durvīm tīra kāpņu telpu un tieši tobrīd nodarbojoties ar “melnajām reliģiozajām lietām”, tāpēc arī viņam uzlējusi svētīto ūdeni. Sieviete vēlējās, lai sētnieks kāpņu telpu tīra citā laikā, tikai ne pulksten 12.00.

Sētnieks nevēlējās rakstīt iesniegumu par iedzīvotājas huligāniskajām darbībām, kas vērstas pret viņu. Tomēr, ja sieviete turpinās savas darbības, vīrietis solījās atkārtoti saukt policiju un rakstīt iesniegumu. Policistu palīdzība vairs nebija nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … un šitādas slimās vēlēšanās balso…
    par jenotībām, uzskaņām u.c.

Draugiem Facebook Twitter Google+