×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2015
Drukāt

Met visu lieko prom! Kā atbrīvoties no krāmiem, lai iegūtu jaunu enerģiju (3)

1. Ar krāmiem mēs pieķeramies pagātnei

1no3
Brīvdabas krāmu tirdziņš

Atbrīvojieties no liekā jūsu dzīvē. Sāciet ar uzkopšanu.

Patika krāt krāmus liecina par to, ka cilvēkam ir spēcīga piesaiste pagātnei, bet tas bremzē ceļu uz nākotni.

Mūsu mājas ir kā mūsu turpinājums – tās atspoguļo mūs pašus. Ja cilvēks vēlas izmaiņas, pirmkārt jāsāk ar savu mājvietu. Kad tur ir tīrība un kārtība, tad arī prāts noskaidrojas un lietas nokārtojas.

Tikuši galā ar vecajām kurpēm, varam nomainīt frizūru, darbu, dzīvokli un citādāk paskatīties uz esošo situāciju.

Kopējie principi

Kad esat nolēmuši tikt galā ar krāmiem mājās, jābūt ļoti apņēmīgam un nežēlīgam, tāpat skaidri jāapzinās, kādēļ jūs to darāt.

Paturiet prātā sekojošo:

 • Pirms pirkt ko jaunu, tieciet vaļā no kaut kā veca.
 • Ja lieta nav tikusi izmantota gadu vai divus, tā nebūs vajadzīga nekad.
 • Pajautājiet sev: tu atstāj šo lietu, jo tā padara tevi laimīgāku vai to vienkārši jāatstāj? Ja atbilde ir otrā, tad ir pienācis laiks salauzto tamagoči mest miskastē.
 • Jūsu atmiņas nav fiziski objekti. Tikt vaļā no vecās ieplaisājušās vecmāmiņas vāzes nenozīmē tikt vaļā no atmiņām par to, cik lieliska bija vecmāmiņa.
 • Ja nav saprotams, mest vai nemest ārā kādas lietas, paslēpiet tās kaut kur uz mēnesi. To, ko pa šo laiku ievajadzēsies, var atstāt, pārējais pienākas miskatei.
 • Ne obligāti viss jāmet miskastē. Droši vien būs kādas gluži jaunas lietas, kuras ne reizi neesat izmantojuši vai vilkuši. Atdodiet tās labdarībai vai pārdodiet.
  1. Ar krāmiem mēs pieķeramies pagātnei
  2. Garderobe
  3. Istaba un mēbeles

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Gandrīz vai tā. Gribēju tīrīt māju no krāmiem, bet tagad paliek bail. Jo kur nu vēl vairāk izmaiņu kā jau visur viņas ir. elektrības tarifi mainās, tehnoloģijas mainās. Darba likums mainās. Sabiedrība paaudzes laikā ir izmainījusies briesmīgi spēcīgi. Tas viss rada neomulību.

  Pal lūpukrāsa, kura iepatīkas kad esmu izlietojusi jau vairs nav. Un pat viekalā tāda zīmola vairs nav. Un atkal par jaunu jāmeklē. tā lūk ar tām izmaiņām. Par to ar derētu parunāt.

 2. Izmaiņas atņem iekšējo mieru.

 3. Nesaku, ka jākrāj krāmi, bet reizēm der pārbaudīt dažus pieņēmumus.

  Piemēram – vai vienmēr izmaiņas dzīvē ir labi. Es pašlaik jūtu, ka tieši otrādi. Kritiski trūkst stabilitātes. Izmaiņu ir daudz par daudz visās jomās, lai cilvēks justos labi. Gan tehnoloģijās, gan sabiedrībā gan dzīvesvietas daļa cilvēku – īpaši pilsētnieki nemitīgi maina. Vai tas labi cilvēkam? DIEZ VAI.

Draugiem Facebook Twitter Google+