×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
13. novembris, 2015
Drukāt

Milti uzveic melnos punktiņus uz ādas. Uzzini, kā!

CukPups-9

7. Beidzot ir iegūti ideāli cūku pupu milti, no kuriem gatavo saldo ēdienu. Konsistences, uzturvērtības un izmantojuma ziņā tie ir ļoti līdzīgi turku zirņu miltiem, kurus tagad var iegādāties arī lielveikalos. 


Mazgājoties ar miltiem vislabāk izmantot zirņu miltus  (bet, ja tos nevar atrast, var izmantot zirņu, rudzu vai auzu – rezultāts būs tikpat labs!).

Turku zirņi — samērā sens pupu dzimtas veids. Tiek uzskatīts, ka turku zirņi ir barojošāki nekā zirņi. Turku zirņi ir vairāk izplatīts Āzijā un Ziemeļamerikā. Tos var izmantot ne tikai ēšanā, bet turku zirņu milti ir ļoti noderīgi ķermenim un matiem. Šajā rakstā es pastāstīšu, kā izmantot turku zirņu miltus sejas mazgāšanā, un kādus lieliskus rezultātus iespējams sasniegt.

Turku zirņu milti lieliski attīra ādu un palīdz atbrīvoties no melnajiem punktiem. Protams, ka pēc pirmās lietošanas reizes melnie punkti nepazudīs, bet regulāri lietojot, rezultāts jūs iepriecinās!

Kā es izmantoju turku zirņu miltus sejai

Parasti es attīru seju ar eļļām – par to jau daudz ir rakstīts.

Eļļas lieliski attīra seju no kosmētikas (par ūdensizturīgo nezinu, bet parasto nomazgā perfekti). Pēc attīrīšanas ar eļļu es dažreiz (pāris reizes nedēļā) izmantoju turku zirņu vai auzu miltus. Turku zirņu miltus var izmantot kā patstāvīgu līdzekli, bet es iesaku tos savienot ar eļļām! Olīveļļu atrast mūsdienās ir ļoti viegli.

Ēdamkaroti turku zirņu miltu izšķīdinu ūdenī, līdz izveidojas biezenis (ūdeni vajag pavisam nedaudz). Vēl labāk miltus izšķīdināt pienā, bet, ja ir kazas piens – vēl labāk. Tiek uzskatīts, ka kazas piens īpaši labi iedarbojas uz ādu. Tāpat var izmantot saldo krējumu, arī kefīru – domāju, ka daudzi zina par tā noderīgumu ādai un izmantošanu dažādās maskās.

Pēc sejas attīrīšanas ar eļļu (vai arī šo etapu izlaižot) uz sejas uzliek biezeni no turku zirņiem un pāris minūtes pamasēt (spēcīgi uzspiest un berzt nevajag, jo daļiņas var savainot ādu).

Turku zirņu milti darbojas kā sava veida skrubis, vienlaicīgi piesātinot ādu ar derīgām vielām un droši to attīrot, nepārsausinot!

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+