Uncategorized

Kur nopirkt mobilo tualeti?0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

“Vēlos iegādāties firmas “Biolan” sauso tualeti. Kur tās var nopirkt un cik maksā?” 
Velta K. Gulbenes novadā

Somijas uzņēmuma “Biolan” atdalošās un kompostējošās sausās tualetes ir mūsdienīgas, viegli kopjamas, videi draudzīgas un ar patīkamu dizainu. Tām nav vajadzīgs ne ūdens, ne elektrības pieslēgums, pietiek ar sausiem pakaišiem, ko piedāvā tas pats ražotājs. Pakaišus pilda speciālā tvertnē un ar viegli darbināma dozētāja starpniecību regulē katrai tualetes lietošanas reizei nepieciešamo daudzumu.

Sausā tualete konstruēta tā, lai urīns tiktu atdalīts no cietajiem atkritumiem, turklāt iespējams kompostēt mājsaimniecības atkritumus. Kompostēšanas tvertnē atkritumu pārstrāde norit efektīvi un bez smakas. Lai tas notiktu, nav jāpievieno ķimikālijas, pietiek ar pakaišiem. Gatavais komposts automātiski tiek savākts citā konteinerā, kas jāiztukšo reizi mēnesī.

Saistītie raksti

“Biolan” ražotās sausās tualetes var nopirkt lielveikalos “K-Rauta”, “Depo” un “Mājai un dārzam”, kā arī internetveikalos (www.220.lv, www.neomajas.lv u.c.).

Jums tuvākais “Depo” atrodas Jēkabpilī, Kļavu ielā 1. Tur patlaban piedāvā divu veidu “Biolan” sausās tualetes par 398 eiro un par 248 eiro. Madonas “K-Rauta” (Rūpnie­cības ielā 49) “Biolan” kompostējošo sauso tualeti iespējams nopirkt par 387 eiro. Gan vienā, gan otrā veikalā pārdod arī pakaišus kompostam un sausajām tualetēm. To cena – aptuveni 7 eiro par iepakojumu.

Savukārt “Biolan” sauso tualešu (to modeļi atšķiras) cenu amplitūda ir no 219 līdz 1100 eiro.

LA.lv