Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
24. septembris, 2014
Drukāt

Mobilo telefonu tirgotāji: pieprasījums pēc “iPhone 6” Latvijā ir liels (1)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Pieprasījums pēc pirmajiem “iPhone 6” modeļiem Latvijā ir liels un varētu vēl pieaugt, atzina mobilo telefonu tirgotāji.

Telekomunikāciju operatora “Tele2” pārstāve Irēna Zeiza informēja, ka “Tele2” korporatīvie klienti, kuri bija pieteikušies iegādāties “iPhone 6”, telefonus saņēma otrdien, 23.septembrī, savukārt no trešdienas “Tele2” piedāvā tirdzniecībā “iPhone 6” arī privātpersonām.

“Kopš pagājušās nedēļas “Tele2” mājaslapā var pieteikties iegādāties “iPhone 6”. Varam atklāt, ka šādu iespēju aktīvi izmanto gan uzņēmēji, gan privātpersonas un pieprasījums ir liels. Domāju, ka jaunākais “iPhone” radīs vēl lielāku interesi par viedtelefoniem kopumā un šā gada pēdējo mēnešu laikā no 10 nopirktiem telefoniem jau septiņi būs viedtālruņi,” sacīja “Tele2” komercdirektors Jānis Sproģis.

Tāpat viņš atzina, ka pieprasījums pēc jaunā viedtelefona ir būtiski pārsniedzis piedāvājumu un šobrīd gandrīz visi “iPhone 6” ir izpirkti.

Kompānijā informēja, ka pirmos modeļus var iegādāties nomaksā vai uzreiz par pilnu cenu – 999 eiro.

Datortehnikas mazumtirgotāja “Capital” tirdzniecības direktors Aigars Bērziņš pavēstīja, ka no trešdienas “Capital” klientiem pieejami “iPhone 6” un “iPhone 6 Plus” modeļi. Pirmo modeļu cena, iegādājoties ierīces uzreiz, ir sākot no 999 eiro.

“Jaunākās paaudzes “iPhone” modeļi jau šobrīd pārspējuši visus līdzšinējos “Apple” uzstādītos priekšpasūtīšanas un pārdošanas rekordus gan pirmajai diennaktij, gan pirmajām trim dienām. Neparedzēti augstais pieprasījums radījis aizkavēšanos ierīču piegādē un pasūtījumu izpildē visā pasaulē, tādēļ “iPhone 6” un “iPhone 6 Plus” pirmo Latvijā pieejamo modeļu sākuma cena sasniegusi 999 eiro atzīmi,” sacīja Bērziņš.

Savukārt mobilo sakaru operatora “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) viceprezidents Ingmārs Pūķis norādīja, ka LMT ir vienīgais oficiālais “iPhone” izplatītājs Latvijā, tāpēc var garantēt, ka telefons būs piemērots Latvijas tirgum, tostarp korekti darbosies 4G tīklā. “Aicinu “iPhone” entuziastus saglabāt vēsu prātu un sagaidīt oficiālo “iPhone 6” un “iPhone 6 Plus” tirdzniecības sākšanu Latvijā,” teica Pūķis.

“Apple” jaunos “iPhone 6” modeļus sāka tirgot pagājušās nedēļas beigās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Domājams, ka tie kas nespēj sagaidīt jaunā telefona oficiālo iznākšanu, to jau būs nopirkuši pie capital vai no kāda cita veikala un LMT būs jau diezgan zaudējuši. Protams ir vēl liela cerība ka LMT cenas ļoti atšķirsies no tagadējām ārprātīgajām cenām, bet nu kas to lai zina – tagad jau viskautko var sagaidīt no tiem operatoriem.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+