×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2013
Drukāt

Muzikāla izrāde-pārgājiens “Mārupīte”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

13. un 14. jūnijā plkst. 18:00 atkal notiks muzikālā izrāde-pārgājiens “Mārupīte”. Satikšanās vieta ir teātrī Dirty Deal Teatro, bet tālāk izrādes radošā komanda kopā ar skatītājiem dosies pastaigā gar Mārupīti.

Izrādes radošajā komandā ir režisors Valters Sīlis, dramaturgs Jānis Balodis, aktrise Inga Tropa, komponists Edgars Raginskis un scenogrāfs Uģis Bērziņš.
Izrādes “Mārupīte” apmeklējums var sniegt ne tikai jaunu teātra pieredzi, bet arī jaunu pieredzi Rīgas iepazīšanā.
Izrāde ir veltīta Mārupītē notikušajai ekoloģiskajai katastrofai un visam, kas saistīts ar cilvēka attiecībām ar dabu. Radošā komanda par izrādi stāsta: “Mārupītes piesārņojums tiek uzskatīts par otru nopietnāko ekoloģisko katastrofu neatkarīgās Latvijas laikā. Šobrīd šķiet, ka viss šis šausmīgais notikums ir aizgājis tālā pagātnē. Ūdens atkal ir tikpat tīrs, cik iepriekš, pīles audzina savus pīlēnus, un pavasarī Rīgas mēra un vicemēra ielaistās zivis mierīgi peldas Māras dīķī. Varbūt viss ir beidzies laimīgi, un Mārupītes tuvumā esošajiem iedzīvotājiem, pateicoties piesārņojumam, laimējās ievilkt centrālo ūdensapgādi ar atlaidēm. Bet varbūt katastrofa ir vienkārši ļoti veiksmīgi paslēpusies. Tādēļ radošā komanda kopā ar skatītājiem dodas pārgājienā, lai atrastu katastrofas pēdas un atbildīgos šajā noziegumā pret dabu. Taču iespējams nāksies atrast kaut ko pavisam citu.”
Izrāžu datumi: 13. un 14. jūnijā plkst. 18:00
Satikšanās vieta – Dirty Deal Teatro (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-2)
Uz izrādi-pārgājienu vēlams izvēlēties pārgājienam atbilstošu apģērbu un apavus!
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4).
Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms izrādes teātra kasē, ja vēl būs palikušas brīvas vietas. Skatītāju skaits vienā izrādē-pārgājienā ir 15 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+