×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. aprīlis, 2015
Drukāt

Nākamā “Transformeru” filma iznāks 2017. gadā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rotaļlietu ražotājs “Hasbro” akcionāru sapulcē atklājis, ka nākamā zinātniskās fantastikas sērijas “Transformers” (“Transformeri”) filma varētu iznākt 2017. gadā, vēsta kino vietne “Comingsoon.net”.

“Iespējams, jau esat dzirdējuši ziņas par to, ka esam nolīguši scenāristus,” sacīja uzņēmuma prezidents Braiens Goldners. “Mēs esam pieaicinājuši Akivu Goldsmenu, kurš vadīs scenāristu grupu, kas izveidos stratēģisko plānu. Mēs uzskatām, ka ir vairāki uzņemšanas vērti stāsti. Tas ir zīmols, kas pastāvējis 30 gadus. Mēs sagaidām, ka nākamais “Transformers” turpinājums iznāks 2017. gadā.”

Goldsmens veidojis postapokaliptiskās filmas “I Am Legend” (“Es esmu leģenda”) scenāriju. Viņš nebūs jaunās “Transformers” filmas scenārists, bet gan uzraudzīs kinolentes veidošanu un pieņems darbā scenāristus, sadarbojoties ar režisoriem Maiklu Beju un Stīvenu Spīlbergu.

Filmas “Transformers: Age of Extinction” (“Transformeri: Iznīcības laikmets”) galvenās lomas tēlotājs Marks Vālbergs apstiprinājis, ka piedalīsies vairākos turpinājumos. “Jā, es piekritu filmēties vēl pāris turpinājumos. Es nevaru runāt Beja kunga vietā, taču man ir tāda nojauta, ka drīz atgriezīsimies uzņemšanas laukumā,” viņš teica.

Franšīzes ceturtās filmas “Transformers: Age of Extinction” ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros pārsniedza vienu miljardu ASV dolāru (932 miljonus eiro). Četru līdz šim iznākušo “Transformers” filmu kopējie kases ieņēmumi pārsniedz 3,7 miljardus dolāru (3,45 miljardus eiro).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+