Mobilā versija
Brīdinājums +14.4°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Nepiepildītās vēlmes… Neļaujiet tām gandēt jūsu dzīvi!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mūsu dzīves plāni bieži vien ir cieši saistīti ar apkārtējiem cilvēkiem, viņu jūtām, domām un rīcību. Mēs cenšamies prognozēt savu tuvinieku rīcību, gaidām no viņiem noteikta veida uzvedību. Taču gaidas ne vienmēr piepildās, un tad jūtamies vīlušies. Šis raksts ir par to, kā pārstāt no citiem gaidīt noteiktu uzvedību.

Reiz mans vīrs aizbrauca savos darbos uz citu pilsētu. Tobrīd dzīvojām netālu no pludmales, un man patika pastaigāties gar to. Tovakar man bija labs noskaņojums, dzīve likās lieliska. Es piezvanīju vīram, lai nedaudz aprunātos, padalītos savās sajūtās. Taču izrādījās, ka viņš bija sliktā garastāvoklī, vīlies savā darbā, kas viņam nesagādāja vairs nekādu prieku.

Es to ļoti ņēmu pie sirds un kļuvu vēsa – kāpēc viņš bojā manu ideālo vakaru!?

Taču pēc minūtēm desmit es attapos – ne jau viņš sabojāja manas sajūtas. Es pati – es gaidīju, ka viņš būs tikpat lieliskā noskaņojumā kā es. Es vīlos tādēļ, ka viņš nerīkojas tā, kā vēlējos es!

Ja no citu cilvēku rīcības ir atkarība jūsu laimes sajūta, pārliecība par sevi un jūsu rīcība, tad šādi jūs jau priekšlaikus noskaņojiet sevi uz lieliem pārdzīvojumiem!

Lūk, pāris veidu, kas varētu palīdzēt pārstāt veidot maldinošas gaidas un likt vilties, ja kaut kas notiek ne pēc jūsu plāna.

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+