Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
11. augusts, 2014
Drukāt

No darba atcelta tiesu izpildītāja Geslere

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Tieslietu ministra pienākumu izpildītājs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (NA) no amata atcēlis zvērinātu tiesu izpildītāju Agitu Gesleri, liecina Tieslietu ministrijas informācija.

Zvērinātu tiesu izpildītāju disciplinārlietu komisija konstatējusi, ka zvērināta tiesu izpildītāja pārkāpusi virkni tiesību normu. Pieļautie pārkāpumi izpaudās, Geslerei nenododot citai tiesu izpildītājai vismaz 59 izpildu lietas, bet vairāk nekā 500 nodotās izpildu lietas nereģistrējot lietvedības sistēmā, nenoformējot aprēķinus izpildu lietās, kurās saņemta atlīdzība, neizsniedzot izpildu dokumentu piedzinējam un citus. Vēl Geslere pieļāvusi pārkāpumus depozītu summu uzskaitē.

Ņemot vērā pieļauto disciplināro pārkāpumu kopējo raksturu un smagumu, pašas zvērinātas tiesu izpildītājas sniegtos paskaidrojumus, disciplinārlietu komisija, uzskatot, ka minētie pārkāpumi liecina par paviršu pieeju amata pienākumu pildīšanai, nolēma toreizējai tieslietu ministrei Baibai Brokai (NA) ierosināt atcelt no amata zvērinātu tiesu izpildītāju Gesleri.

Ar tieslietu ministra pienākumu izpildītāja, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Naudiņa 7. augusta lēmumu zvērināta tiesu izpildītāja Geslere ir atcelta no amata. Šo lēmumu 30 dienu laikā var pārsūdzēt administratīvajā rajona tiesā, bet tas neaptur lēmuma darbību.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+