Mobilā versija
+2.9°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
31. augusts, 2016
Drukāt

Nostiprināt laulību ar atslēgu Alūksnē varēs īpašā vietā, iepriekšējās noņems

Foto - Alūksnes novada pašvaldībasFoto - Alūksnes novada pašvaldības

Šovasar Alūksnē radīta īpaša vieta, kur jaunlaulātajiem pāriem, kuri to vēlas, būs iespēja pieslēgt savas atslēdziņas kā stipras laulības simbolu.

Tādējādi pašvaldība lūdz neizmantot šādam mērķim jauno Tempļakalna ielas gājēju tiltu, jo atslēgas no šī tilta tiks noņemtas.

Īpašā vieta iekārtota Mazā Prinča saliņā, kas atrodas muižas parka malā netālu no Ojāra Vācieša, Pilssalas un Skolas ielu krustojuma. Saliņā labiekārtots segums, iztīrīts un padziļināts apkārt esošais grāvis. Kaltās metāla arkas izrotātas ar ziedu kastēm. Savukārt tiltiņš, pa kuru var nokļūt uz saliņu, izgreznots ar smalkām, metālā kaltām margām. Margas tapušas kalēja Laimoņa Bāliņa darbnīcā. Laika gaitā plānots, ka saliņā esošās metāla arkas papildinās arī ar īpaši gatavotiem gredzeniem, kur speciāli izveidotās vietās varēs pieslēgt atslēgas.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (55)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Traģiska diennakts: Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēksAizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā Latvijā gājis bojā viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.
Draugiem Facebook Twitter Google+