Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

Nostiprināt laulību ar atslēgu Alūksnē varēs īpašā vietā, iepriekšējās noņems

Foto - Alūksnes novada pašvaldībasFoto - Alūksnes novada pašvaldības

Šovasar Alūksnē radīta īpaša vieta, kur jaunlaulātajiem pāriem, kuri to vēlas, būs iespēja pieslēgt savas atslēdziņas kā stipras laulības simbolu.

Tādējādi pašvaldība lūdz neizmantot šādam mērķim jauno Tempļakalna ielas gājēju tiltu, jo atslēgas no šī tilta tiks noņemtas.

Īpašā vieta iekārtota Mazā Prinča saliņā, kas atrodas muižas parka malā netālu no Ojāra Vācieša, Pilssalas un Skolas ielu krustojuma. Saliņā labiekārtots segums, iztīrīts un padziļināts apkārt esošais grāvis. Kaltās metāla arkas izrotātas ar ziedu kastēm. Savukārt tiltiņš, pa kuru var nokļūt uz saliņu, izgreznots ar smalkām, metālā kaltām margām. Margas tapušas kalēja Laimoņa Bāliņa darbnīcā. Laika gaitā plānots, ka saliņā esošās metāla arkas papildinās arī ar īpaši gatavotiem gredzeniem, kur speciāli izveidotās vietās varēs pieslēgt atslēgas.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+