×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. septembris, 2013
Drukāt

“OKartes” Futbola akadēmijā startējusi Latvijas reģionālo izlašu rudens turnīru sērija

2013_09_22_OKartes_Futbola_akademija_U13_regionalais-turnirs_simboliska_izlase2

Latvijas Futbola federācija (LFF) ar priekšapmaksas kartes “OKarte” atbalstu turpina Latvijas reģionālo futbola izlašu turnīru sēriju, kuras ietvaros tiek veidotas Latvijas reģionālās izlases U-13, U-14 un U-15 vecuma grupās. Aizvadītajā nedēļas nogalē Staicelē vienkopus pulcējās U-13 vecuma jeb 2000.gadā dzimušie Latvijas talantīgākie futbolisti.

Šajā vecuma grupā par reģionālo izlašu turnīra uzvarētājiem kļuva Rīgas U-13 futbolistu izlase, otro vietu izcīnīja Kurzemes jaunieši, savukārt Latgales komanda ierindojās trešajā pozīcijā piecu komandu konkurencē. Tikmēr U-13 vecuma simboliskajā izlasē tika iekļauti trīs futbolisti no SK „Liepājas metalurgs”, divi futbolisti no Daugavpils „BFC Daugava”, Šitika Futbola skolas un „Skonto academy” klubiem, kā arī pa vienam pārstāvim no FK Ventspils OC un SC Jūrmala.

 Reģionālo izlašu turnīra mērķis ir popularizēt futbolu visos Latvijas reģionos, veicināt jauno futbolistu meistarību un noskaidrot nākamos Latvijas jaunatnes izlašu kandidātus. Šogad turnīrā piedalās piecu reģionu – Rīgas, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales talantīgākie futbolisti, kuriem būs ne tikai jāspēlē futbols, bet arī Latvijas jaunatnes izlases treneru uzraudzībā jāizpilda tehniskās sagatavošanas kontrolnormatīvi. Katra turnīra noslēgumā labākās izlases tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem, suvenīriem, kā arī tiek noteikta simboliskā attiecīgā vecuma Latvijas jaunatnes futbola izlase.

 “Latvijas Futbola federācija pastiprināti domā par Latvijas jaunatnes futbola izlašu snieguma uzlabošanu un konkurences veicināšanu spēlētāju vidū. OKartes Futbola akadēmijas ietvaros notiekošie turnīri paredzēti, lai apzinātu Latvijas jauniešu izlases tuvākās rezerves un novērtētu futbolistu īpašības un pašreizējo sagatavotības līmeni. Apkopotā informācija būs ļoti svarīga Latvijas jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tuvākajos gados tieši ar šiem spēlētājiem būs jāstrādā valstsvienībā, tāpēc īpaši svarīgi ir novērtēt katra futbolista individuālās kvalitātes un meistarības līmeni jau šodien,” reģionālo izlašu turnīru nozīmi uzsver LFF Sporta direktors Dainis Kazakevičs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+