Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

Otrajā ceturksnī IKP gada griezumā audzis par 2,7%

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto

Šogad otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar 2014.gada otro ceturksni iekšzemes kopprodukts (IKP) pieauga par 2,7% gan pēc sezonāli izlīdzinātajiem, gan sezonāli neizlīdzinātajiem datiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie dati.

Šogad otrajā ceturksnī, salīdzinot ar pirmo ceturksni, IKP salīdzināmajās cenās pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem palielinājās par 1,2%.

CSP ātrais novērtējums rādīja, ka šogad otrajā ceturksnī, salīdzinot ar 2014.gada attiecīgo periodu, IKP pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem audzis par 2,6%, bet pēc sezonāli neizlīdzinātiem datiem IKP palielinājies par 2,7%. Otrajā ceturksnī, salīdzinot ar pirmo ceturksni, IKP apjoms pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem palielinājies par 1,2%.

Kā ziņots, Finanšu ministrija 2015.gadam prognozējusi 2,1% IKP pieaugumu.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+