×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
8. marts, 2018
Drukāt

Par auto novietošanu pie savas privātmājas – 40 eiro sods (23)

Kadrs no videoKadrs no video

Savu automašīnu Aleksandrs jau gandrīz 18 gadus novieto pie savas privātmājas Carnikavas novadā. Ceļu satiksmes noteikumus labi pārzina un juties pārsteigts, ieraugot, ka Carnikavas pašvaldības policija aplaimojusi ar 40 eiro lielu naudas sodu.
Pamatojums, automašīna traucējot transporta plūsmu un gājēju kustību. Vīrietis ir neizpratnē, jo starp automašīnu un sētu ir aptuveni viens metrs, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Aizliedzošās ceļazīmes, kas norādītu, ka nedrīkst apstāties vai novietot automašīnu stāvēšanai, nav. Turklāt uz māju ved nevis iela, bet pievedceļš, kurš pie viņa mājas beidzas, tālāk ir mežs. Satiksmes noteikumos neesot norādīts, ka tādās vietās, kur ceļš beidzas, nedrīkstētu novietot automašīnu stāvēšanai.

Carnikavas novada pašvaldības policijas pārstāve skaidro, ka sods piemērots gan tālab, ka saņēmuši iesniegumu, kuru parakstījušas piecas personas, ka šī automašīna traucējot, pārvietoties gājējiem, gan tālab, ka tā apgrūtinātu piekļuvi operatīvajam transportam.

Aleksandrs tam nepiekrīt un demonstrē, ka pie viņa privātmājas novietotā automašīna netraucē ne gājējiem, ne tiem, kas pārvietojas ar divriteni, bet operatīvais transports tālāk par viņa māju tā vai tā netiktu, jo priekšā ir strupceļš. Viņš gatavs par savu taisnību cīnīties un policijas lēmumu jau pārsūdzējis.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Šitādu jefiņu dēļ cilvēkam jātērē laiks un nervi. Tādus stulbeņus vajag kastrēt, kas sporta pēc liek kvītis!

 2. Man ar’ savukārt Garkalnes Mežciemā uzlika sodu. Kad uzrakstīju Carnikavas domē iesniegumu – ātri vien nācās sodi pašiem atcelt, jo zīmes paši nepratās uzstādīt kā nākās…

 3. Tak brauc to mašīnu sētā, nav ko savu auto atstāt svešā īpašumā.

 4. no Turaidu mājas. Atbildēt

  Salaspils dome dara tieši to pašu- rūpējas, lai pašvaldības policija sirotu gar privātmājām un apštrāfētu iedzīvotājus, kas atstājuši auto ārpus žoga. Svešiem jeb viesiem Saulkalnē vispār aizliegts iebraukt privātmāju rajonā. Ja plāno ballīti- uzsauc lauku radiem taksi!

 5. ATKAL CARNIKAVA IZCELAS !!!!taalaak vairs nav kur …vai pirms tam auti ipasnieks nebija jaizsauc uz paaruunaam ,ja tie 5 cilveki taa suudzeejas ,bet nee uzreiz SODS JAABLIEŽ:))

 6. Ooo, Carnikava? Atkal izcelas.Tikai nesaprotu, ta ir tada speciala cina gan pret vietejiem, lai atrak titos prom uz kadu citu pagastu, vai pret atputniekiem, skaidri paradot, ka tos te negrib redzet? Un ja kads sos uzstadijumus nezinoss gadijuma iemalditos, tad polici klat ar visu bardzibu atradis par ko sodu uzlikt…?
  Ar lidzigu problemu saskaros jau daudz gadus ieprieks, kad Carnikavu vel parraudzija Adazu dienests. Izradijas, ka viniem ir uzlikta norma !!!! un % par iekasetiem sodiem, kas manuprat ir konkrets zemiskuma un uz izpiesanu, reketesanu orientets raditajs.
  Buju nolicis savu autu Laivu ielas gala pirms kapam, kur ari nav nekadu ierobezojumu to darit. Bet, nu ka gan savadak, izspiest gribetajiem ar izdomu un jaunradi, lai vienalga par ko soditu, neaiznemt, pieredze, ka izskatas, liela… Tika uzlimets “plaksteris” ar 50 LS sodu par IT KA atrasanos vispar kadu km no tas vietas, aizsargajama teritorija, lai bargak izklausitos. Fotografija gan atrados ne tur… 1. instance mani pat neklausijas un sodu atstaja, bet augstakaja, laikam tie nebija tik korumpeti tadas sikas lietas…, bez variantiem – atcela ka absoluti nepamatotu. Un zimigi, ka uz augstakas tiesas sedi policu parstavis, advokats pat neieradas…, laikam saprata, ka tur neies cauri..

 7. Manuprat pilnigi obligati ir japarsudz tiesa, lai policejiska visatlautiba tiktu vismaz kaut ka ierobezota. Izlaidusies nekauniba lidz pedejam.
  Ka izskatas, ta maja ir vasarnicu rajona, kur tas ielas ka tadas, sovjeta laikos buvetas diez vai vispar atbilst jelkadiem kriterijiem un normam. Ja nemaldos, ielas minimalais platums ir jabut 9,5 m. Un izejot no ta sis jautajums jarisina pasvaldibai, nevis cilvekiem, kuri nevar pat pie majas apstaties. 2. moments, ka varbut, jo daudzviet ta ir, ka cels skaitas ka dala no privata ipasuma. Tad gan var pasutit talu tadus soditajus. Vienigi jauzliek attieciga plaksnite par privatumu.

 8. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

  • Tiesam nav iespejams so pamulki spamistu mobloket UZ MUZU, lai ar savas patologijas verbalas caurejas izpausmem neuzbaztos publikai?
   Jo neko sakarigu tas vel nav ielicis, TIKAI SPAMU, LAUNATURU, kurai nav vietas nekur citur, ka miskaste.

 9. Ja izcelsies meža ugunsgrēks, kā piebrauks ugunsdzēsēji? Tā nav tava zeme! Liec savu mašīnu savā pagalmā, tad nevienam netraucēs! Un ja kāds riteņbraucējs tavu autiņu apskrāpēs, ko tad teiksi?

 10. Ja izcelsies meža ugunsgrēks, kā piebrauks ugunsdzēsēji? Tā nav tava zeme! Liec savu mašīnu savā pagalmā, tad nevienam netraucēs! Un ja kāds riteņbraucējs tavu autiņu apskrāpēs, ko tad teiksi?

  • Vajag nomaksat sodu pa visiem 18 gadiem.a ja riten braucejs garam braucot apskade autinu,tad nu…vai autinam tur nebij but,jeb riten braucejs neredzej auto stavietas zimi.

 11. Apsveicu,es arī pirmajā jaungada dienā saņēmu šādu “sveicienu”… pazīstams policists paskaidroja,ka iesnieguma gadījumā sūdzēties esot bezjēdzīgi un sods paliekot spēkā vienmēr…

 12. Jau 18 gadus tur lieku savu masinu,tatad ari sis laukums ietilpst tava privatipasuma ,vai ka?

  • 18 g lika masinu NEVIENAM NETRAUCEJA, un peksni, kad atbrauca SIROTAJI, atrada ko nosodit. Ja ne par so, tad atrastu par ko citu. Tas tikai pierada, ka vini nenodarbojas ar tam funkcijam, kas tautai nepieciesamas, tatad uzskatami par liekiem, PARAZITIEM.
   Kur gan vel likt masinu, ja ne pie majas, 10 km no tas? Tas ir aplami un necilvecigi izvirzit tadas prasibas, pat ja FORMALI to varetu attaisnot. Ir tada lieta ka parunasana, bridinasana, saucas prevencija…, kas tiem laikam nav macita, jo laikam plans japilda, jaizspiez nauda par katru cenu.

 13. Kādēļ jāvazājas gar svešām mājām?

 14. Lai pašvaldības policijas darbinieki uzrāda iesniegumu kuru parakstījušas piecas personas.

Draugiem Facebook Twitter Google+