Latvijā
Kriminālziņas

Par vīrieša noduršanu pieturā Daugavilī draud mūža ieslodzījums3


Daugavpils cietums.
Daugavpils cietums.
Foto – LETA/Ivars Sokāns

Aizdomās turamā par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu Daugavpilī – 1985.gadā dzimušā, iepriekš policijas redzeslokā nonākušā Vladislava Stepanova – lieta nosūtīta tiesai, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Apsūdzība Stepanovam uzrādīta pēc Krimināllikuma 116.panta – par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība) – un 132.panta – par draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu.

Par šādu likumpārkāpumu vainīgās personas soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Patlaban ir noskaidrots, ka vīriešu starpā iepriekš bijis izcēlies lokāls konflikts. Konkrēti konflikta cēloņi netiek nosaukti, kā arī netiek noliegta iespēja, ka likumpārkāpums pastrādāts personisku motīvu dēļ.

Stepanovs tika aizturēts 4.janvāra vakarā Ogrē sadarbībā ar VP Galvenā kriminālpolicijas pārvaldes un pretterorisma vienības “Omega” darbiniekiem.

Saistītie raksti

Jau vētīts, ka 3.janvārī Daugavpilī, Cietokšņa ielā sabiedriskā transporta pieturā tika sadurts un no gūtajiem miesas bojājumiem notikuma vietā mira kāds 1984.gadā dzimis vīrietis. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, starp diviem, iespējams, agrāk pazīstamiem vīriešiem bija izcēlies konflikts, kura rezultātā viens no vīriešiem ar nazi sadūris otru.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā aģentūra LETA noskaidroja, ka konflikts neesot bijis ilgstošs un acīmredzams, līdz ar to arī pamanīt to un novērst tiesībsargiem nav bijis iespēju.

LA.lv