Pasaulē
Citur

Pārdots 1,1 miljons Trampam neglaimojošās Vudvorda grāmatas eksemplāru0

Foto: LETA/EPA

ASV žurnālistikas veterāna Boba Vudvorda grāmata “Fear: Trump in the White House” (“Bailes: Tramps Baltajā namā”) kļuvusi par visstraujāk tirgoto grāmatu izdevniecības “Simon and Schuster” vēsturē, otrdien pavēstīja izdevniecība, atklājot, ka pārdoti jau 1,1 miljons grāmatas eksemplāru.

Grāmatas pirmajā tirdzniecības dienā pārdoti 900 000 eksemplāru, ieskaitot grāmatas drukātās, digitālās un audio versijas, liecina izdevniecības dati.

“Ir tikai viens vārds, lai raksturotu “Fear” tirdzniecības apjomu, un tas ir “milzīgs”,” sacīja izdevniecības prezidents Džonatans Karps. “Īpaši glaimojošs ir lasītāju un recenzentu atzinīgais novērtējums Boba Vudvorda veikuma godīgumam un svarīgumam.”

Tiesības uz grāmatas izdošanu pārdotas 24 valstīs.

Vudvorda darbs ir pēdējā grāmata izdevumu virknē, kuros norises Trampa Baltajā namā atainotas neglaimojošā gaismā.

Vudvorda grāmatas pārdošanas rādītāji pārspēj Maikla Vulfa darba “Fire and Fury” sniegumu. Tās tirdzniecības apjomi janvārī pirmajā nedēļā pēc klajā laišanas pārsniedza miljonu eksemplāru.

Vulfa grāmatai sekoja bijušā Federālā izmeklēšanas biroja direktora Džeimsa Komija darbs “A Higher Loyalty” un bijušās Trampa padomnieces Omarosas Manigoltas-Ņūmenas grāmata “Unhinged”.

Vudvorda grāmatas pamatā ir intervijas, tikšanās piezīmes, personīgās dienasgrāmatas un valdības dokumenti.
Saistītie raksti

Tās autors Vudvords pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu sākumā veidoja reportāžas par Votergeitas skandālu, kas noveda pie toreizējā prezidenta Ričarda Niksona atkāpšanās.

Tramps centies diskreditēt vairākus Vudvorda apgalvojumus.

Prezidents grāmatu nodēvējis par joku, krāpšanos, kārtējo triecienu pret viņu vērsto uzbrukumu virknē. Tramps īpaši Vudvordu kritizējis par anonīmu avotu izmantošanu.

LA.lv