Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
5. marts, 2014
Drukāt

Pāvests nejauši nolamājas

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pāvests Francisks (attēlā) svētdien lūgšanas laikā netīšām nolamājies, vārda “caso” (“gadījums”) vietā pasakot “cazzo”, kas ir viens no itāļu rupjākajiem lamuvārdiem un kas tiek lietots, apzīmējot vīriešu dzimumorgānus.

“Ja katrs no mums ne tikai papildinās pats savu bagātību, bet pusi atdos citiem, tādā ****… Tādā gadījumā caur solidaritāti atklāsies Dievs,” pāvests sacīja Svētā Pētera laukumā sanākušajiem ticīgajiem. Lai arī Romas katoļu baznīcas galva steigšus izlaboja savu kļūdu, misēkļa videoieraksts drīz vien parādījās vietnē “YouTube”. Līdz šim tas skatīts gandrīz 
400 000 reižu. Taču pāvests izpelnījies galvenokārt pozitīvu reakciju. “Arī viņš ir tikai cilvēks!” raksta kāds komentētājs. “Viņš vēlējās teikt “tādā gadījumā”,” skaidro cits. “Tā ir vienkārša kļūda, ko ikviens ārzemnieks var pieļaut, lasot itāliešu valodā.”

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+