Kultūra
Teātris un kino

Pēc bijušās “Pelnrušķītes” stāsta uzņem filmu ar Kristīni Belicku galvenajā lomā0

Foto: Kristīnes Teilānes Instagram konts.

Kristīne Teilāne, kura pirms sešiem gadiem uzvarēja šovā “Pelnrušķīte”, sarakstījusi jaunu grāmatu “Libertīna”, kas drīzumā tiks izdota, savukārt viens no viņas agrākajiem stāstiem “Svētdienas sieva” tiek ekranizēts ar aktrisi Kristīni Belicku galvenajā lomā, informē “Skaties.lv”.

Filma, kuras režisors ir Konstantīns Ņedošivins (viņš jau iepriekš pamanīts studentu filmu festivālos un “Baltic Shorts”), jau augustā tiks prezentēta publikai. Tā ir ieturēta “art house” žanrā un tiks virzīta uz šāda žanra ārzemju festivāliem.

Kristīne Teilāne “Skaties.lv” atklāja, ka stāsta “Svētdienas sieva” radies uz patiesu notikumu pamata, tas rakstīts kā sievietes iekšējais monologs. Vairāk par stāstu Kristīne neko nestāsta, jo nevēlas atņemt pārsteiguma momentu filmas skatītājiem.

Saistītie raksti

Filmā galvenā loma uzticēta aktrisei Kristīnei Belickai, kura bija pirmā izvēle gan rakstniecei, gan režisoram. Tāpat aktieru sastāvā var redzēt aktrisi Baibu Indriksoni, Aneti Saulīti un aktieri Andri Berģi.

“Pēdējā laikā maz guļu, visu laiku esmu kustībā. Sapratu, ja man pēkšņi ir brīvdiena tāpat, kaut kas jādara, nevaru citādākā ritmā dzīvot. Pēdējais gads bijis īsts “radošais sprādziens”, uzrakstīju jaunu grāmatu “Libertīna”, kas šogad nonāks pie lasītājiem, kopā ar Kristīni Belicku īstenojām projektu par audiogrāmatu, ierakstījām divpadsmit stundu audioierakstu, meitene no Velsas iztulkoja vienu no manām vecajām grāmatām angļu valodā, domāju to aizsūtīt uz Dānijas izdevniecībām, viss notiek,” priecājas Kristīne.

LA.lv