×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
9. maijs, 2017
Drukāt

Piecpadsmit pazīmes, kas liecina – jums lemts būt kopā uz mūžu

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Tu, iespējams, esi neprātīgi iemīlējusies, taču vēl šaubies, vai jums abiem ir lemts būt kopā. Jā, pašlaik viss šķiet ideāli, bet kā zināt, ko tu jutīsi pēc gada, desmit gadiem, visu dzīvi? Kā zināt, vai tas, kas valda jūsu starpā, ir pa īstam?

Lai gan ļoti svarīgi pievērst uzmanību satraucošiem signāliem, nozīmīgi ir ņemt vērā arī labo jūsu starpā un tādējādi mācīties to cienīt un attīstīt. Protams, katram ir savi kritēriji attiecībā uz mīļoto, taču, ja zemāk minētās 15 pazīmes ir par jūsu attiecībām, tad tu esi pusceļā uz pareizu izvēli savā dzīvē.

1. Tu stāsti viņam par to, ko nevarat izstāstīt nevienam citam. Tas nozīmē, ka tu uzticies cilvēkam, bet tas ir galvenais nosacījums veiksmīgām attiecībām.

2. Tu ļauj viņam redzēt tevi vājuma brīžos. Viegli būt kopā ar to, kas vienmēr ir labā noskaņojumā. Taču tas ir nereāli. Uzdod sev jautājumu, vai vēlies viņu redzēt, ka tev klājas slikti? Vai viņš ir gatavs būt blakus šādos brīžos?

3. Tu cieni viņi. Tu negribi mainīt viņu pret kādu citu. Jā, ir kaut kas, kas viņā tevi kaitina, bet tu vienalga mīli viņu.

4. Tu vēlies viņu iepazīstināt ar saviem vecākiem. Tu lepojies ar viņu un gribi viņu parādīt citiem.

5. Tu spēj iedomāties nākotni kopā ar viņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+