Uncategorized

Pirmo kārtas numuru Eirovīzijas pusfinālā “PeR” uzskata par labu zīmi0

Foto – LETA

Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā Latvijas pārstāvji grupa “PeR” uzstāsies pirmie, un šo kārtas numuru viņi uzskata par labu zīmi, aģentūru BNS informēja Eirovīzijas projekta mediju koordinatore Maija Tālberga.

“Mums bieži gadījies, ka dažādos konkursos izkrīt pirmo kārtas numurs, uztveram to kā labu zīmi,” norādījusi grupa.

Latvijas pārstāvjiem no pusfināla nav izdevies izkļūt jau ilgāku laiku. Šogad Latviju Malmē pārstāvēs puišu grupa ar dziesmu “Here We Go”.

“PeR” uznācienam Malmē ir pievienojies vēl viens dalībnieks – Lauris Valters, kurš iepriekš darbojies grupā “Ēnas”. Grupa sacīja, ka numurs būšot dzīvs un dabisks bez iestudētām “boys band” mākslīgām kustībām.

Grupa “PeR” šajā laikā koncertējusi Lietuvā, puiši snieguši intervijas dažādiem ārvalstu medijiem, lai reklamētu Latvijas dziesmu. 21.aprīlī “PeR” dosies uz Londonu, lai piedalītos Eirovīzijas popularizēšanas pasākumā. Grupa ir uzaicināta piedalīties arī Igaunijas dienās, kas Eirovīzijas konkursa laikā notiks Malmē.

Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks 18.maijā Zviedrijas pilsētā Malmē. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16.maijā. Abi pusfināli un fināls tiešraidē būs redzami Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

LA.lv