Ekonomika
Bizness

Plānots pārdot Pēterbaznīcai blakus esošo viesnīcu0

Ekrānuzņemums no viesnīcas mājaslapas internetā

Elektroniskajā izsolē plānots pārdot SIA “Redstone Boutique Hotel” piederošo nekustamo īpašumu Vecrīgā, Skārņu ielā 11, liecina zvērināta tiesu izpildītāja Aināra Šusta paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Šī būs jau otrā izsole, kas sāksies 3.maijā plkst.13 un noslēgsies 3.jūnijā plkst.13. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 2,1 miljons eiro, bet izsoles solis ir 21 000 eiro.

Iepriekšējā izsolē, kura noslēdzās 4.aprīlī un kurā īpašuma sākumcena bija 2,8 miljoni eiro, īpašums netika pārdots.

Izsole tiek rīkota par labu Igaunijas bankai AS “Versobank”. Nekustamais īpašums sastāv no zemesgabala ar kopējo platību 193 kvadrātmetri un būves.

Nekustamajam īpašumam noteikts aizliegums bez “Versobank” rakstiskas piekrišanas nekustamo īpašumu atsavināt, dāvināt, sadalīt un apgrūtināt ar lietu tiesībā.

Uz nekustamo īpašumu ir nostiprināta hipotēka, tajā skaitā, aizdevuma pamatsummā divi miljoni eiro, bet kopējais saistību apmērs ir četri miljoni eiro. Kreditors ir “Versobank”.

Tāpat uz īpašumu ir nostiprināta hipotēka par labu Latvijas valstij. Prasītājs ir Valsts ieņēmumu dienests, summa – 7145,92 eiro.

Izsoles uzvarētājam viena mēneša laikā pēc izsoles dienas, ar pārskaitījumu uz zvērināta tiesu izpildītāja norādīto depozīta kontu, būs jāsamaksā visa summa, ko viņš nosolījis, kā arī valsts nodeva par pieteikuma par nekustamā īpašuma nostiprināšanu uz ieguvēja vārda.

Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Personai, kura vēlas piedalīties izsolē, līdz 2019.gada 23.maijam, izmantojot elektronisko izsoļu vietni, jānosūta tiesu izpildītājam lūgums autorizēt dalību izsolē un jāieskaita nodrošinājumu 10% apmērā no nekustamā īpašuma novērtējuma – 280 000 eiro zvērināta tiesu izpildītāja Aināra Šusta depozīta kontā.

Sešstāvu viesnīcas ēku Skārņu ielā 11 uzbūvēja 2015.gadā pēc arhitektu biroja “Jaunromāns un Ābele” projekta, attīstītājs bija “Dekarta Property”. Sākotnēji ēkā bija plānots izvietot piecus dzīvokļus un restorānu pirmajā stāvā.

Saistītie raksti

SIA “Redstone Boutique Hotel” dibināta 2010.gadā, līdz 2017.gada maijam uzņēmuma nosaukums bija SIA “Skārņu apartamenti”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Spānijas pilsonis Musijaha Mihails Nikolajevs (99,53%) un SIA “St.Petrus” (0,47%).

Uzņēmums 2017.gadā strādāja ar 201 330 eiro apgrozījumu un cieta 1439 eiro zaudējumus, liecina “Firmas.lv” informācija.

LA.lv