×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
7. marts, 2018
Drukāt

Pļaviņš/Točs tiek tālāk nekā Samoilovs/Šmēdiņš (1)

fivb.comfivb.com

Sezonu lieliski sākušais Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs trešdien izcīnīja uzvaras abās Dohā notiekošā Pasaules kausa izcīņas četru zvaigžņu posma apakšgrupas spēlēs un ieguva automātisku ceļazīmi uz izslēgšanas sacensību otro kārtu, kamēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš cieta zaudējumu cīņā par pirmo vietu grupā.

Ar sesto numuru izliktie Pļaviņš/Točs vispirms F apakšgrupas pirmajā spēlē droši ar 2-0 (21:16, 21:14) uzvarēja Kataras naturalizētos brazīliešus Žūliu Sēzaru du Našimēntu un Džefersonu Santušu Pereiru, kuri izlikti ar 27.numuru.

Latvijas pludmales volejbolisti pirmo setu aizvadīja ļoti pārliecinoši, jo tā ievadā iegūstot vairāku punktu pārsvaru, kas pakāpeniski tika palielināts. Lai arī seta izskaņā pretinieki pāris punktus atguva, Pļaviņš/Točs guva virsroku ar 21:16.

Arī otrajā setā latviešiem piederēja manāms pārsvars, kas jau ar pašu sākumu ļāva iegūt drošu vadību un otrajā setā triumfēt ar pārliecinošo 21:14.

Šī turnīra turpinājumā Pļaviņš/Točs tikās ar turnīra 11.numuru Semu Pedlovu un Semu Šekteru no Kanādas, kuri savā pirmajā mačā ar 2-1 (21:12, 18:21, 16:14) pārspēja ar 22.numuru izliktos brazīliešus Alvaru Filju un Seimonu Barbosu Santušu.

Cīņā par pirmo vietu grupā Pļaviņš/Točs kanādiešus uzvarēja ar 2-0 (23:21, 21:17).

Grupas otro maču Pļaviņš/Točs neiesāka veiksmīgi, jo ātri nonāca iedzinējos, bet tehniskajā pārtraukumā devās ar minimālu deficītu (10:11). Pirmā seta otrajā pusē latvieši gan spēli izlīdzināja un līdzīgā cīņā bija labāki galotnē ar 23:21.

Otrais sets iesākās līdzīgi, jo tā sākumā Latvijas sportisti nonāca iedzinējos ar pāris punktu starpību, tomēr ātri vien atguva iniciatīvu un otrajā setā uzvarēja diezgan droši ar 21:17.

Panākums ļāva Pļaviņam/Točam izcīnīt pirmo vietu grupā un iegūt automātisku ceļazīmi uz izslēgšanas turnīra otro kārtu jeb astotdaļfinālu.

Tikmēr ar piekto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš E apakšgrupas pirmajā mačā ar 2-0 (21:16, 21:16) uzvarēja sacensību 28.numuru Kasperu Kujavjaku un Maceju Rudolu no Polijas.

Mačs Latvijas sportistiem neiesākās sekmīgi, jo poļi ieguva nelielu vadību un tehniskajā pārtraukumā devās ar minimālu pārsvaru (11:10). Seta otrajā pusē Samoilovs/Šmēdiņš lauza cīņas gaitu un guva panākumu ar 21:16.

Otrajā setā aina bija nedaudz citādāka, jo jau ievadā Samoilovs/Šmēdiņš ieguva pāris punktu pārsvaru, ko pakāpeniski izdevās palielināt un izcīnīt uzvaru ar 21:16.

Turpinājumā Samoilovs/Šmēdiņš sacentās pret turnīra 12.numuru Gžegožu Fijaleku un Mihalu Brilu, kuri savā pirmajā mačā ar 2-0 (21:13, 22:20) pārspēja ar 21.numuru izliktos krievus Maksimu Sivolapu un Artjomu Jarzutkinu.

Otrajā mačā, cīnoties par pirmo vietu grupā, Latvijas sportisti piedzīvoja zaudējumu ar 0-2 (23:25, 20:22).

Samoilovs/Šmēdiņš apakšgrupas otrās kārtas maču sāka pārliecinošāk, jo ieguva vairāku punktu vadību. Tomēr pirmā seta otrajā pusē poļi cīņas gaitu bija izlīdzinājuši, bet spraigā galotnē guva virsroku ar 25:23.

Savukārt otrajā setā Latvijas sportisti teju visu tā laiku atradās iedzinējos, bet galotnē neizdevās vērst situāciju par labu, kā rezultātā nācās piedzīvot neveiksmi ar 20:22.

Līdz ar to Samoilovam/Šmēdiņam izslēgšanas turnīrs būs jāsāk no pirmās kārtas.

Pēc šīs sezonas sacensību formāta katrs pāris apakšgrupā aizvada divas spēles – vispirms savā starpā tiekas grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēro abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedz izslēgšanas turnīra otro kārtu, vienības, kas guvušas pa vienai uzvarai, iekļūst izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības jānoslēdz. Šāds sacensību formāts daļā Pasaules kausa posmu tika ieviests pērn.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+