Mobilā versija
+14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
21. marts, 2017
Drukāt

Policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pēdējā laikā arvien biežāk Valsts policija reģistrējusi informāciju par krāpnieciskiem gadījumiem interneta portālos, informēja policijā.

Pārdodot lauksaimniecības tehniku, pircējam nereti tiek prasīta drošības nauda, taču, kad nauda saņemta, prece pircējam netiek piegādāta.

Īpaši aktīvi krāpnieki šobrīd uzdarbojas Vidzemes reģionā.

Lai iedzīvotāji neciestu no krāpnieciskām darbībām, policija aicina būt uzmanīgiem, un pirms veikt līdzīga rakstura darījumus ar nepazīstamām personām, izvērtēt, vai šī persona ir uzticama, piemēram, ievadot viņa tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu kādā no interneta meklēšanas programmām.

Ja rodas aizdomas par krāpnieciskām darbībām vai to mēģinājumu, policija lūdz nekavējoties to informēt, zvanot pa tālruni 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+