Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
26. novembris, 2014
Drukāt

Policija lūdz atpazīt iespējamo krāpnieci (1)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) Brasas iecirkņa policijas darbinieki aizdomās par krāpšanu meklē attēlā redzamo sievieti, informē VP RRP.

Policijā klāsta, ka Rīgas Brasas policijas iecirknī šā gada 28. jūlijā uzsākts kriminālprocess par svešas personas datu izmantošanu, noslēdzot aizdevuma līgumu. Saistībā ar šo noziedzīgo nodarījumu policija meklē attēlā redzamo sievieti, kura, iespējams, veikusi krāpnieciskas darbības.

Sievietes pazīmes: augums 170 centimetri, gaiši, krāsoti blondi mati, kalsnas miesas būves, runā krievu valodā, bet prot arī latviešu valodu, ap 25 gadus veca.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kuram ir zināma attēlā redzamās sievietes atrašanās vieta vai viņas identitāte, zvanot uz tālruņu numuriem 67030664, 67030630 vai 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. iespejams vinja nedarbojas viena,censas ieguti cilveku personas datus un galvenais internet bankas paroles.-iespejams ta pasutot atros kreditus

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (45)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+