Latvijā
Sabiedrība

Policija turpina saņemt videomateriālus, kas varētu būt saistīti ar pazudušo zēnu; puika joprojām nav atrasts 7

Valsts policijas foto

Valsts policija (VP) turpina meklēt Liepājā pazudušo zēnu Ivanu Berladinu, aģentūrai LETA sacīja VP pārstāve Ilze Jurēvica.

Policija turpina strādāt, tomēr jaunumu šajā lietā pagaidām nav. Jurēvica pastāstīja, ka iepriekš Liepāja tika pārmeklēta, bet tas nedeva rezultātus, tāpēc tagad zēna meklēšanā policija koncentrējās uz citām metodēm.

Puika tiek meklēts visā Latvijā, tomēr pašlaik meklēšana koncentrējas Liepājā un tās apkārtnē. Policija speciāli izveidotajā e-pastā “puikaliepaja@iem.gov.lv” turpina saņemt videomateriālus, kas varētu būt saistīti ar pazudušo zēnu. Iedzīvotāju sniegtā informācija ir noderīga, un policija lūdz iedzīvotājus turpināt sniegt jebkādu pat vismazākās nozīmes informāciju, kas palīdzētu atrast zēnu un noskaidrot pazušanas apstākļus.

Izmeklēšanai ir informācija, ka zēns 1.jūlija rītā ap astoņiem Tosmarē iesēdās maršruta autobusā un aizbrauca Karostas virzienā. Bet pēc 20 minūtēm ar pilsētas maršruta mikroautobusu aizbrauca centra virzienā līdz Kuršu laukumam.

Saistītie raksti

Izmeklēšanā oficiāli apstiprinātā informācija par pēdējo reizi, kad Ivans redzēts dzīvs ir sestdienā, 1.jūlijā, četros pēcpusdienā Spīdolas ielas rajonā, Liepājā. Ivans bija ģērbts zilā jakā ar galvā uzvilktu kapuci un baltu zīmējumu jakas priekšpusē. Kājās bijušas tumšas krāsas sporta bikses un basas kājas apautas sandalēs. Zem jakas iespējams sarkans krekliņš ar multfilmu tēla Makvīna zīmējumu priekšpusē.

Kā ziņots, Valsts policijā 2.jūlijā saņemts iesniegums par to, ka 1.jūlijā ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

LA.lv