Sports
Basketbols

Porziņģis: 90 procenti ņujorkiešu labāk par mani zina, kā jāspēlē basketbols 16

foto: AP/LETA

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis intervijā televīzijas kanālam ESPN pastāstīja, ka saņem daudz padomus no līdzjutējiem un 90 procenti ņujorkiešu labāk par viņu zinot, kā būtu jāspēlē basketbols.

“Es Ņujorkā nevaru paslēpties,” Porziņģis norādīja, ka garā auguma dēļ viņu atpazīst vienmēr un visur. “90 procenti ņujorkiešu labāk par mani zina, kā jāspēlē basketbols. Dari to, dari šito, tev vairāk jāmet, tev vairāk jāpiespēlē. Viņi man jūt līdzi, vēl panākumus un tas ir labi.”

Saistītie raksti

Ņujorkas “Knicks” pārstāvošais liepājnieks atzina, ka šī sezona ir daudz citādāka kā iepriekšējā, kad komandas prezidents bija Fils Džeksons, bet līderis – Karmelo Entonijs: “Mums ir vairāk svaiga gaisa, lielāka brīvība. Mēs spēlējam, treneris ļauj to darīt un mēs jūtamies dabiskāk. Man ir tie metieni, kurus iepriekš meta Melo. Es joprojām katru dienu mācos, gūstu pieredzi.”

22 gadus vecais Kristaps Porziņģis šosezon vidēji mačā guvis 24,6 punktus, kas ir 11. labākais rādītājs līgā, bet bloķētajos metienos (2,1) ieņem trešo vietu. Citi līgas spēlētāji viņam esot rakstījuši, ka labprāt spēlētu kopā – ja notiek kāds maiņas darījums, bet Kristaps atkārtoti uzsver uzticību “Knicks” – viņš vēlas virsotnē nokļūt ar šo organizāciju.

Noskaties arī, kā Kristaps savā Ņujorkas dzīvoklī pirms Ziemassvētkiem sagaida ciemos mammu un tēti.

LA.lv