×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2012
Drukāt

“Positivus” festivālā pēc sešu gadu gaidīšanas uzstāsies grupa “Keane”

positivus_fani1

Šovasar Salacgrīvā notiekošā mūzikas un mākslas festivāla “Positivus” vieni no galvenajiem māksliniekiem būs grupa “Keane”, kuras uzstāšanās festivālā tika gaidīta sešus gadus.

Kā šodien žurnālistiem stāstīja festivāla rīkotājs Ģirts Majors, britu grupas “Keane” uzstāšanās Salacgrīvā tika gaidīta kopš pirmā “Positivus” festivāla.

No pašmāju māksliniekiem kā galvenie festivālā šovasar uzstāsies grupa “Instrumenti”, kuras pērn izdotais debijas albums “Tru” ieguvis Zelta diska statusu.

Tāpat “Positivus” festivāla viesu vidū būs patlaban aktuālā britu grupa “The Vaccines”, kas izveidojusies tikai pirms diviem gadiem. Festivālā atgriezīsies arī “King Charles”, kas festivāla apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēja jau pagājušajā gadā. “King Charles” šogad atgriezīsies festivālā, lai būtu viens no galvenajiem māksliniekiem uz “Nordea” skatuves.

Festivāla galveno viesu vidū būs arī “Niki and The Dove”, kas klausītājus iepriecinās ar Skandināvijas popmūziku labākajā nozīmē un izpildījumā.

“Positivus” ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas jau sesto gadu notiks Salacgrīvā, šoreiz pulcējot mūzikas cienītājus 20.jūlijā un 21.jūlijā. Festivāls pilnveidojas katru gadu, un šovasar mūzikas un mākslas programmas daudzveidību varēs baudīt jau uz astoņām skatuvēm – “Tele2”, “Nordea”, “Turborg”, “Red Bull Music Academy”, “I Love You” un “Palladium”, kā arī darbosies kino telts, brīvdabas skatuve un “LB” pludmales skatuve.

Majors stāstīja, ka festivāla otra galvenā skatuve, kurai dots “Nordea” nosaukums, atradīsies vecajā estrādē, līdz ar to klausītājiem pie šīs skatuves būs pieejamas gan sēdvietas, gan arī stāvvietas. Skatuves scenogrāfiju veidos Reinis Suhanovs, kurš par saviem darbiem saņēmis “Spēlmaņu nakts” balvas.

Atrašanās vietu mainīs arī “RedBull skatuve”, kas atradīsies festivāla līdzšinējās otrās galvenās skatuves vietā, savukārt klāt nāks “Palladium” telts, kas top kopā ar Eiropas festivālu atbalstītāju, zīmolu “Tuborg”. “Palladium” skatuve būs izveidota cirka arēnas veidā un tajā uzmanība tiks veltīta Baltijas mūziķiem un grupām.

Arī ēdināšanas zona šogad festivālā piedzīvos uzlabojumus, jo atsevišķi būs nodalīta restorānu zona, ļaujot maltīti baudīt arī nesteidzoties. Pagājušajā gadā pirmo reizi jau ceturtdienā apmeklētāji tika ielaisti telšu pilsētiņā. Šo iespēju izmantoja aptuveni 500 cilvēki, un vakara gaitā viņus ar īpašu programmu priecēja dīdžejs Toms Grēviņš. Arī šogad telšu pilsētiņa savu dzīvi sāks jau no ceturtdienas pēcpusdienas un būs sarūpēta īpaša skatuve, kur uzstāsies mūziķi, atklāja festivāla rīkotājs.

“Tele2” mārketinga un tirdzniecības direktors Jānis Sproģis minēja, ka ik gadu tiek domāts par to, lai festivāla teritoriju padarītu interesantu ar dažādām atrakcijām, tādēļ arī šogad tiek domāts, ko jaunu piedāvāt. Jau tradicionāli festivāla teritorijā tiks piedāvāts telefonu lādēšanas punkts un kopā ar “Positivus” un “Radio 101” lielākajiem faniem tiks dota iespēja tikties ar mūziķiem.

Piemēram, pagājušajā gadā festivāla teritorijā darbojās arī laulību kapela, kur paviesojās aptuveni 100 pāri. Lai padarītu festivāla vidi interesantu un saistošu, arī šovasar tiks domāts par interesantām un saistošām aktivitātēm.

“Nordea” pārstāve Inese Kalveite piebilda, ka festivāla apmeklētāji jau atzinīgi novērtējuši “Nordea” bankomātus festivāla teritorijā, tādēļ arī šogad tiks nodrošināta skaidras naudas izņemšana. Pērn lielu popularitāti iemantoja arī “Nordea” sarūpētie sēžamie pufi, jo no aptuveni 700 šādiem sēžamajiem festivāla beigās bija palikuši tikai daži.

Jau ziņots, ka vairākas ārvalstu grupas jau apstiprinājušas dalību šovasar notiekošajā “Positivus” festivālā, piekrītot uzstāties un festivāla lielajām “Tele2” un “Nordea” skatuvēm. Patlaban zināms, ka festivālā šovasar spēlēs grupa “Friendly Fires” no Anglijas, igauņu grupa “Ewert And The Two Dragons”, elektroniskās mūzikas projekts “SBTRKT”, grupa “Givers” no Amerikas, mūziķis “Jamie N Commons”, angļu dziedātāja Lucy Rose, grupa “Vondelpark” un grupa “Cashier No9” no Belfāstas.

Biļetes uz festivālu nopērkamas internetā “tickets.positivusfestival.com”, “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un “Nordea” bankomātos visā Latvijā.

 

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/Zx4Hjq6KwO0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+