Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
22. janvāris, 2016
Drukāt

Prezidenta veselības stāvokli vērtē kā stabilu ar tendenci uzlaboties (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis šobrīd ir vērtējams kā stabils ar pozitīvu tendenci uzlaboties, aģentūrai LETA sacīja Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Izvērtējot analīžu rezultātus, mediķi secina, ka infekcijas rādītāji samazinās.

Prezidentam jau sākta agrīna fizioterapija. Sīle skaidroja, ka, neraugoties uz operācijas apjomu, šādos gadījumos nepieciešams sākt kustēties un sevi vingrināt. Vējoņa rehabilitāciju uzrauga slimnīcas speciālisti.

Taujāta, kad valsts pirmo personu varētu pārvest uz citu palātu, Sīle sacīja, ka patlaban viņam vēl nepieciešama intensīvā terapija, tāpēc vēl šonedēļ plānots, ka viņš atradīsies intensīvās terapijas palātā. To, vai pacientu var izrakstīt no intensīvās terapijas palātas, nosaka katram individuāli, piebilda Sīle. Pēc izrakstīšanas no minētās palātas pacients tiek nogādāts attiecīgā profila nodaļas palātā.

Jau ziņots, ka Vējoņa veselības stāvoklis pēc aizvakar piedzīvotās sirds operācijas ir stabils – viņš ir pamodies un var sarunāties ar dežurējošo ārstu.

Prezidents patlaban atrodas intensīvās terapijas palātā, lai medicīnas personāls operatīvi varētu sekot līdzi viņa veselības stāvokļa rādītājiem. Pēc šāda veida operācijām pacienti intensīvās terapijas palātā parasti pavada aptuveni nedēļu, bet pēc tam tiek pārvesti uz Kardioloģijas centra nodaļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Slimības apraksts ir laja valodā. Neskaidrs, vai iekaisušas viena vai vairākas vārstules. Vai iekaisumam bakteriāla, virāla, fungāla etioloģija ? Vai asins kultūras ir negātīvas?

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+