Mobilā versija
Brīdinājums -5.3°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Putins paziņo par Nacionālās gvardes izveidošanu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņoja par Nacionālā gvardes izveidošanu uz Iekšlietu ministrijas Iekšējā karaspēka bāzes.

Nacionālās gvardes uzdevumos ietilps cīņa ar terorismu un organizēto noziedzību, paskaidroja Putins, norādot, ka tā turpinās pildīt Īpašo uzdevumu mobilās vienības (OMON) un Īpašās ātrās reaģēšanas vienības (SOBR) funkcijas.

Kremlis cenšas nostiprināt drošības struktūras, bažījoties, ka smagā ekonomiskā krīze var izraisīt nemierus, skaidro eksperti.

“Ekonomiskā krīze turpinās un var izraisīt sociālo krīzi,” norādīja Maskavas domnīcas “Politisko ekspertu grupa” vadītājs Konstantīns Kalačevs. “Tas nozīmē, ka drošības struktūras ir jānostiprina un jāgatavojas visļaunākajam.”

Putins vēl februārī brīdināja, ka drošības struktūrām ir jāsaglabā modrība, jo “ārvalstu ienaidnieki” cenšas izjaukt septembrī gaidāmās Krievijas parlamenta vēlēšanas.

Putins otrdien arī paziņoja, ka Krievijas migrācijas dienests un narkotiku aprites kontroles dienests tiks iekļauti Iekšlietu ministrijā.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+