×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
16. marts, 2015
Drukāt

Putins, tiekoties ar Kirgizstānas prezidentu, noliedz baumas par savu veselību (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš tikšanās laikā ar Kirgizstānas prezidentu Almazbeku Atambajevu parādījās atklātībā pirmo reizi 11 dienu laikā, baumas par savu veselības stāvokli nodēvēja par tenkām.

Kirgizstānas prezidents, pirms tikšanās Konstantīna pilī pie Sanktpēterburgas žurnālistiem komentējot baumas par Putina veselību, teica, ka Krievijas prezidents esot pie labas veselības un pirms neilga laika viņu izvizinājis pa pils teritoriju. “Ar jūsu atļauju, Vladimir Vladimirovič, gribu piebilst presei. Tikko Vladimirs Vladimirovičs mani izvadāja pa teritoriju, pats sēdēja pie stūres. To es saku, lai būtu mazāk tenku. Es bieži par sevi dzirdu dažādas tenkas. Tas, protams, nav pārāk pareizi. Tātad – Krievijas prezidents ne tikai staigā, viņš arī viesus vadā, sēžot pie stūres,” sacīja Atambajevs.

“Kā to saka krieviski? Nesagaidīs,” piebilda Kirgizstānas prezidents.

“Būs garlaicīgi bez tenkām,” savukārt teica Putins.

Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs, vēlāk komentējot to, kāpēc Krievijas un Kirgizstānas prezidentu tikšanās notiek Pēterburgā, sacīja, ka šajā pilsētā mācās Kirgizstānas prezidenta meita. “Vienkārši sakrita apmeklēšanas plāni,” teica Peskovs.

Komentējot baumas par to, kur atrodas Putins, viņa preses sekretārs sarkastiski teica: “Vai tagad visi ir redzējuši paralizēto prezidentu, kuru ir sagūstījuši ģenerāļi, kurš ir tikko atgriezies no Šveices, kur viņam piedzimis bērns?”

Pēc oficiāli sniegtās informācijas, Putins un Atambajevs tikšanās laikā apsprieduši abu valstu politiskās un ekonomiskās attiecības, kā arī to, kā Kirgizstānai integrēties Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas veidotajā Eirāzijas Ekonomiskajā savienībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Gan jau kādu veselības stiprināšanas kursu tajās 10 dienās izgāja.

  2. Šim krievnacistu Fīreram nav absolūti nekādas ticamības.

  3. un tūdaliņi jau vainagus bija sapirkuši:)

Draugiem Facebook Twitter Google+