×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

“Red Hot Chili Peppers” aizstāv fonogrammas izmantošanu “Super Bowl” koncertā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

The Red Hot Chili Peppers perform during Super Bowl 48 at MetLife stadium in East Rutherford, New Jersey, on February 2, 2014. AFP PHOTO / Timothy CLARY

Amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” basģitārists Flī aizstāvējis fonogrammas izmantošanu “Super Bowl” izcīņas koncertā.

Pēc grupas uzstāšanos medijos parādījās baumas, ka Flī basģitāra un Džosa Klinghofera ģitāra nemaz neesot bijusi pieslēgta pie elektrības, tātad izmantota fonogramma.

Tagad Flī skaidro, ka izmantot fonogrammu lūguši Nacionālās futbola līgas (NFL) finālspēles koncerta rīkotāji. “Es saprotu NFL nostāju,” viņš teica. “Tā kā skatuves sagatavošanai dotas tikai dažas minūtes, ļoti daudz kas var noiet greizi un sabojāt skaņu gan stadionā sēdošajiem, gan pie TV ekrāniem esošajiem klausītājiem.”

“Red Hot Chili Peppers” uz skatuves pievienojās dziedātājam Bruno Marsam. Grupas līderis Entonijs Kidiss dziedāja bez fonogrammas, savukārt Flī un Klinghofers “piespēlēja” ar nestrādājošiem instrumentiem.

Grupa nemaz nepieslēdza instrumentus pie elektrības, jo tās dalībnieki “negribēja izlikties”, norāda Flī.

Kaut arī “Red Hot Chili Peppers” kategoriski iebilst pret fonogrammām, viņi piekāpušies tik populāram pasākumam kā “Super Bowl” izcīņa.

“Red Hot Chili Peppers” pēdējoreiz izmantoja fonogrammu televīzijas pārraides “Top of the Pops” mēģinājumos 80. gados. “Es spēlēju basu ar savu kurpi, Džons Frušante spēlēja ģitāru uz Entonija pleciem. Būtībā mēs sarīkojām reslinga maču uz skatuves, izsmejot ideju, ka tā ir dzīvā uzstāšanās,” atceras Flī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+